Wakacje w Austrii nad wodą

Lśniąca powierzchnia, po której parowiec przejeżdża, przyjemnie ciepła woda i plaże z miękką trawą zachęcają do rozłożenia koca i opalania się. Tak mogą wyglądać wakacje w Austrii! Zatrzymaj się w pobliżu jeziora i ciesz się wszystkimi urokami letniej Austrii.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty


Lato zbliża się wielkimi krokami i czas wybrać urlop. Nie kusi Cię w tym roku tropikalny upał, ale jednocześnie nie chcesz przegapić porządnej letniej kąpieli? Jedź na letnie wakacje do Austrii w tym roku! Krystalicznie czyste jeziora i wysokiej jakości łaźnie termalne zadbają o wodne zabawy.

Gdzie nad wodę w Austrii?

Kiedy myślimy o wakacjach w Austrii, wielu z nas myśli o wędrówkach w wysokich górach i odkrywaniu piękna przyrody na szlakach turystycznych. Letnie wycieczki nieuchronnie obejmują również poczęstunek - a najlepsze czeka na Ciebie w Austrii jeziora! W środku wysokich gór kryje się wiele jezior z niewiarygodnie czystą wodą, idealną do pływania. Czy jesteś kuszony?

Które słynne austriackie jeziora są zdecydowanie warte odwiedzenia? Możesz o tym przeczytać w naszym artykule 10 najlepszych jezior na letnie orzeźwienie w Austrii.

Jeśli jednak pogoda nie dopisze Ci w środku upalnego lata, nie rozpaczaj. Wybierz się z całą rodziną do słynnych austriackich łaźni termalnych i zrelaksuj się w leczniczej wodzie, podczas gdy Twoje dzieci będą się bawić na zjeżdżalnie wodne. Widok na górskie szczyty bezpośrednio z basenu to rzecz oczywista. centrum wellness również zadba o doskonały wypoczynek bezpośrednio w Twoim zakwaterowaniu.