Wakacje z dziećmiw Polsce

Nasz kraj jest często niedoceniany przez turystów, a może zaoferować Ci wszystko, o czym tylko pomyślisz. Nie przegapisz tutaj naturalnych klejnotów, kawałków historii ani okazji do relaksu. A wakacje z dziećmi? To świetny wybór, którego nie pożałujesz.

Ładowanie ofert...

razem 101 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży


Nasz kraj jest pełen niespodzianek, które warto poznać na rodzinnych wakacjach . Ciesz się niesamowitymi możliwościami. Będziesz cieszyć się wspólnymi chwilami wypełnionymi radością i szczęściem, że wszyscy jesteście razem. Ponadto piękna polska przyroda i bogata kultura dostarczą Ci wspaniałych wrażeń, które rozgrzeją Twoje serce jeszcze długo po wyjeździe. Ale gdzie pojechać z dziećmi?

W polskie góry po wrażenia latem i zimą

Możesz w pełni cieszyć się wymarzonymi wakacjami na łonie natury. Granice wyznaczają wysokie pasma górskie, takie jak Tatry czy Karpaty. Tutaj możesz zaplanować wycieczki w tatrzańskie wzgórza, ukryte wodospady, tajemnicze skały czy głębokie lasy. Możesz także spacerować po zapierającym dech w piersiach krajobrazie Park Narodowy Gór Stołowych. A spacerując po polskiej części Karkonoszy, Gór Orlickich czy Beskid poczujesz się tu niemal jak w domu.

Rozrywek nie zabraknie nawet zimą, ośrodki narciarskie czekają na Wasze zimowe szaleństwa. Można przyjemnie pojeździć na nartach np. w Beskidach czy Karkonoszach. Miłośnicy narciarstwa biegowego również będą się tu dobrze bawić. Spodobają się tu również dzieciom, które na stoku będą miały zapewnioną opiekę dla najmłodszych. Tutaj zadbamy o Twój komfort, do wyboru pobyty z śniadaniem lub pełne wyżywienie.

Do polskich miast po historię i romantykę z dziećmi

Największą atrakcją są historyczne miasta, które dają odwiedzającym wgląd w tajemnice przeszłości. O bogatej historii przypominają zamki, kościoły, pomniki i muzea, często poświęcone pamięci ofiar II wojny światowej i Holokaustu. Po kulturę możesz wybrać się do Warszawy, Krakowa lub Wrocław. Oprócz poznawania przeszłości można także cieszyć się romantyczną obecnością na przytulnych uliczkach i doskonałą gastronomią.

Nie pozbawisz się nawet odpoczynku dzięki toppobyty wellness, którymi nasz kraj jest obdarzony. Do popularnych uzdrowisk należą Kudowa-Zdrój, Lądek-Zdrój czy Polanica-Zdrój. Zaletą jest to, że nie trzeba jechać daleko, aby odpocząć, ponieważ te tereny uzdrowiskowe znajdują się w pobliżu granicy z Czechami. Na wakacjach z dziećmi w Polsce nie można przegapić wizyty w aquaparku, bo to prawdziwe przeżycie.

Wspaniałą atmosferą można cieszyć się także w miejscowościach nad Morzem Bałtyckim, gdzie czekają na Ciebie przyjemne kąpiele, moc atrakcji dla dzieci i pyszne jedzenie.