Weekendowe pobyty last minute

Czy uderzyło Cię pragnienie zobaczenia miejsca, w którym nigdy wcześniej nie byłeś w weekend, ale nie masz nic ustawionego? Bez problemu! Wybierz pobyt weekendowy last minute. Potem pozostaje już tylko spakować walizkę i wyruszyć, by zaspokoić podróżnicze pasje.

Ładowanie ofert...

razem 32 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Podczas pobytu w Krasicki Resort Hotel & Spa*** zupełnie zapomnieliśmy o codziennych troskach. Mniejsza powierzchnia pokoju została bogato zrównoważona przestronnym balkonem z widokiem na naturę. Strefa wellness była mniejsza, ale nadal świetnie się tam relaksowaliśmy. Wszędzie w hotelu było idealnie czysto a najbardziej byłam podekscytowana urozmaiconą opcją obiadokolacji . Wszystkie potrawy były świeże, bardzo smaczne, a wybór naprawdę bogaty. Polecam wybrać się na piękne widoki z niektórych punktów widokowych, których w okolicy jest bardzo dużo.”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Obsługa klienta


Jak najlepiej spędzić weekend? Cóż, podróżowanie! Odwiedzaj swoje ulubione miejsca lub odkrywaj nowe, do których z przyjemnością będziesz wracać. Zaletą krótkich pobytów jest to, że można je zaplanować i zorganizować na ostatnią chwilę. Oferujemy pobyty weekendowe last minute w najlepszych cenach. Przy odrobinie szczęścia można tu również znaleźć hotele, które poza tym są bardzo oblegane, a pobyt w nich należy rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Wybierz zakwaterowanie, które ma jeszcze wolne miejsca, i możesz wyjechać jutro na weekend last minute! spa a nawet pobyt weekendowy nad morzem?