Weekendowe pobyty we Włoszech

Tęsknisz za słońcem lub chciałbyś pojechać w góry? Ucieknij do Włoch na weekendowy pobyt i ciesz się przyjemnymi chwilami relaksu nad morzem lub adrenaliną na stoku. Czekają tu na Ciebie zabytkowe miasta, romantyczne uliczki, piękna przyroda i pyszna włoska kuchnia. Jeśli chcesz trochę odpocząć, weekend we Włoszech jest właściwym wyborem.

Ładowanie ofert...

razem 11 oferty


Włochy oferują różnorodne doświadczenia. W tej słonecznej krainie znajdziesz wszystko, o czym możesz pomyśleć. Piaszczyste plaże, otwarte morze, zabytkowe miasta, strome szczyty gór i doskonała gastronomia. Wybierz się na weekend do Włoch i odkryj ich ukryte piękno.

Na weekend we Włoszech latem i zimą

Jedź do Włoch po słońce i spędź weekend nad morzem. Linia brzegowa Włoch liczy ponad 7500 km, więc jest wiele możliwości pływania. Możesz odpocząć na słynnych piaszczystych plażach Bibione, Portofino lub Sardynii. W nadmorskich kurortach zyskujesz maksymalny komfort i możesz po prostu odpocząć beztrosko. Wybierz spośród naszych osobiście zweryfikowanych pobytów i miej pewność, że czeka na Ciebie tylko najlepsza opieka.

Popularne są również włoskie pobyty wellness, które śmiało można łączyć ze sportami zimowymi. Po powrocie z legendarnych włoskich stoków możesz zafundować sobie jakościowy wypoczynek w postaci nieograniczonego wellness. Pozwól ciału i umysłowi zrelaksować się w basenie z hydromasażem, zrelaksuj się w basenach zewnętrznych i udaj się na przyjemny masaż. A wszystko to otoczone niezastąpionym włoskim klimatem.

Bogata historia i piękna przyroda

Oprócz czystego morza Włochy przyciągają również swoimi wyjątkowymi historycznymi miastami. Kto nie chciałby spacerować ulicami Rzymu, Florencji czy Wenecji? Wybierz się w podróż przez historię i wykorzystaj wolne dni na zwiedzanie starożytnych miejsc. Autentyczną atmosferę można też chłonąć w Neapolicie, skąd można wybrać się na wycieczkę do fascynującego Pomeji lub do krateru wulkanu Wezuwiusz. Krótko mówiąc, weekendowy pobyt krajoznawczy we Włoszech na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Możesz także cieszyć się wakacjami we Włoszech w górach. Można tu wybrać się zarówno zimą na narty, jak i latem na alpejskie wędrówki. Najlepsze ośrodki sportów zimowych można znaleźć w Alpach, np. w regionie Trentino czy w Dolomitach. Wybierz noclegi przy wyciągach i skorzystaj z skipassu w cenie pobytu.

Latem wystarczy zamienić narty na góry i wyruszyć na zapierające dech w piersiach widoki, piękną przyrodę i adrenalinowe przeżycia.