Wellness pobyty w Bogács

Otrząśnij się z pracy i zmartwień i wybierz niezakłócony relaks w słynnym termalnym spa. Podążaj za nim na Węgrzech, które dosłownie usiane są uzdrowiskami i wybierz na przykład pobyt wellness w Bogács. Lecznicza woda siarkowa, baseny i atrakcje wodne dobrze zrobią dla ciała i duszy. Uwierz, że wrócisz z uśmiechem od ucha do ucha.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Węgierskie Uzdrowisko Termalne Bogács przyciąga gości z rozległego obszaru do wielu atrakcji wodnych, leczniczych źródeł i wszechobecnego spokoju. Wyrusz, aby samemu odkryć ten węgierski raj. Będziesz cieszyć się wyjątkowym komfortem, dobrym samopoczuciem i odpoczynkiem o jakim marzysz. Wybierz jeden z pobytów wellness w Bogásc i zafunduj sobie zasłużony relaks przy lampce regionalnego wina Tokaj.

Kąpielisko termalne w Bogács - relaks w pobliżu Gór Buka

Na Węgrzech znajduje się tak wiele uzdrowisk, że trudno byłoby je wszystkie policzyć. Jednym z nich są termy Bogács. I dlaczego warto wybrać to miejsce na rekreację? Kąpielisko termalne Bogács oferuje 9 basenów, z których 6 wypełnionych jest wodą leczniczą zawierającą wapń, magnez i inne substancje korzystne dla organizmu ciało. Miejscowe źródła siarki pomogą w leczeniu dolegliwości narządu ruchu czy chorób skórnych i ginekologicznych.

Oprócz relaksu w basenach zewnętrznych i krytych, czekają tu także wodne atrakcje dla dzieci, takie jak zjeżdżalnie czy tobogany, które zachwycą niejednego małego miłośnika wody. Dorośli z kolei docenią szeroki wybór masaży i zabiegów, które dodatkowo wspomogą pobyt rekonwalescencji i uzupełnią energię. Oczywiście nie brakuje stoisk z poczęstunkiem czy hoteli połączonych ze spa.

Gdzie się wybrać w Bogács? Niedaleko uzdrowiska leży przepiękny Park Narodowy Gór Bukowych, który charakteryzuje się jaskiniami stalaktytowymi, gęstymi lasami i bogatą roślinnością. Okolica bezpośrednio zachęca do przyjemnych spacerów i turystyki. Wizyta w mieście Eger, które słynie ze swoich zabytków i łaźni termalnych, również będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem.