Wellness pobyty w Harkány

Spokój, słońce i dobre samopoczucie. Południe Węgier obiecuje wyjątkowe wakacje z nutą egzotyki. Wyrusz na odkrywanie miasta Harkány, gdzie znajdziesz łaźnie termalne i wszystko, co się z tym wiąże. Spacery po parku zdrojowym, basen ze zjeżdżalniami i leczniczymi źródłami mineralnymi – pobyt wellness w Harkány przekroczy Twoje oczekiwania.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Ciesz się przyjemnymi chwilami z najbliższymi w słonecznym uzdrowisku Harkány z ponad 200-letnią tradycją. Wykąpiesz się tu w leczniczej wodzie, która zawiera rzadki gaz siarczek karbonylu. Tutejsze źródła są absolutnie wyjątkowe, bo takiego składu mineralnego nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie. Kąpiele termalne uwolnią Cię od dolegliwości związanych narządem ruchu, dolegliwościami ginekologicznymi, skórnymi i reumatycznymi.

Czego można się spodziewać po wakacjach wellness w Harkány?

Możesz jednak zrelaksować się w wellness pobycie w Harkány, nawet jeśli nie dokucza Ci żaden ból i po prostu chcesz odpocząć. Miasto Harkány ze swoim uzdrowiskiem jest idealne do tego celu. Tutaj panuje spokój i cisza, więc wiedz, że zmartwienia i stres zostawisz za bramami miasta. A czego dokładnie możesz się spodziewać w uzdrowisku Harkány?

Tutaj znajdziesz relaks i doznania w basenach termalnych czy wodny raj Harka z biczami masującymi i trzema zjeżdżalniami. Dla dzieci przygotowano wewnętrzny wodny świat z wodospadem i jaskinią lub letni basen, który zapewni mnóstwo zabawy zarówno młodszym, jak i starszym. Dorosłym przyda się świat saun, jacuzzi lub masaż.

A gdzie na wycieczkę z Harkán? W pobliżu znajduje się historyczne miasto Pecz z tętniącą życiem kulturą i wieloma zabytkami. Również w samym Harkány odkryjesz kilka pięknych kościołów, katedr lub pospacerujesz wzdłuż kolumnady. Zaskoczą Cię również smukłe minarety z czasów panowania tureckiego w mieście. Z naturalnych miejsc można wybrać się do Park Narodowy Hortobágy z listy UNESCO.