Wellness pobyty w Hegykő

Jedź na zachód Węgier na relaks. Powita Cię małe miasteczko Hegykő, które zapewni przyjemne otoczenie do niezakłóconego wypoczynku. Termy Sá-Ra, strefy wellness w hotelach i piękna przyroda w okolicy - to przepis na relaksujący wypoczynek. Zaplanuj to dzięki ofercie pobytów wellness w Hegykő.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Węgierskie miasto Hegykő znajduje się na zachodzie kraju, niedaleko granicy i otoczone piękną przyrodą, którą możesz zwiedzać, kiedy tylko chcesz. Główną atrakcją, która przyciąga gości do miasta, jest wspaniałe uzdrowisko termalne. Nie zostały jeszcze odkryte przez rzesze turystów i obiecują przyjemny wypoczynek, podczas którego nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać.

Nieznane węgierskie uzdrowisko Hegykő oferuje relaks bez tłumów turystów

Węgry to kraj kąpielisk termalnych, więc po co jechać do mniej znanego Hegykő? Będziesz zaskoczony, jak wiele te termiki mogą Ci zaoferować. Trzy baseny działają przez cały rok, kolejne cztery zostaną dodane w trakcie sezonu. Baseny zasilane są leczniczą wodą termalną, która ma tu źródło o temperaturze do 55°C. Lecznicze źródło o wysokiej zawartości magnezu, jodu i sodu korzystnie wpływa na problemy z narządem ruchu.

Jeśli wybierzesz pobyt wellness w Hegykő, będziesz cieszyć się spokojnym otoczeniem, które nie jest przesycone tłumami gości uzdrowiskowych. Możesz zrelaksować się tutaj w Sá-Ra spa lub w strefie wellness Twojego zakwaterowania, gdzie znajdziesz prywatny jacuzzi lub sauna, która doskonale rozgrzeje zmęczone ciało. Aby uzyskać jeszcze większe wrażenia, sięgnij po hotel połączony ze spa.

Po relaksie w uzdrowisku można wyruszyć na poznawanie samego miasta z pięknym Zamkiem Esterházy, nazywanym węgierskim Wersalem. Z pewnością docenisz również okolice Hegykő, ponieważ w pobliżu znajduje się Park Narodowy Fertő-Hanság, w którym odkryjesz Jezioro Nezider. Tutejszy krajobraz jest idealny na wycieczki, zarówno rowerowe, jak i piesze. Wybierz się na jednodniową wycieczkę do historycznego Sopron.