Wellness pobyty w Mosonmagyaróváru

Mosonmagyárovár zaskoczy Cię nie tylko swoją przyciągającą wzrok nazwą, ale także fantastycznym spa termalnym. Wspieraj swoje zdrowie i witalność dzięki lokalnym źródłom mineralnym, które należą do pięciu najbardziej leczniczych w całej Europie. Wybierz się na pobyt wellness w Mosonmagyarovár i rozpieszczaj swoje ciało i umysł spokojem, na który zasługujesz.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Urlop w Mosonmagyaróvár dostarczy wielu różnorodnych wrażeń. Uzdrowiska, historia i piękna przyroda w okolicy – ​​dzięki temu na pewno nie będziesz się tu nudzić. Zarówno rodziny z dziećmi, na które czeka tu wiele przyjemności, jak i zakochane pary, które mogą liczyć na prywatną jacuzzi spodoba się tutaj w hotelowej strefie wellness. Wybierz jeden z oferowanych pobytów wellness w Mosonmagyaróvár i jedź od razu.

Pobyt w Mosonmagyaróvár, relaksujące wakacje w najlepszym wydaniu

Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Mosonmagyaróvár? Pierwszym powodem jest zdecydowanie doskonała lokalizacja uzdrowiska. Od słowackiej granicy dzielą je tylko 23 kilometry, więc nie trzeba daleko jechać, żeby odpocząć. Drugim i jeszcze lepszym powodem jest wspaniałe Flexum Thermal Spa, w którym można rozkoszować się mocą źródeł mineralnych, które należą do pięciu najskuteczniejszych w całej Europie.

Pięć z siedmiu basenów czekających na Ciebie w Flexum Spa jest wypełnionych wodą termalną. Cudowna woda pomoże Ci w leczeniu schorzeń lub urazów stawów, kręgosłupa czy problemów z oskrzelami. Aby jeszcze bardziej pogłębić doznania, wybierz hotele połączone ze spa, które zaoferują Ci również własną strefę wellness z jacuzzi i sauna.

Kiedy przez chwilę zmęczysz się nieograniczonym wellness, wyrusz na odkrywanie historycznego centrum miasta Mosonmagyaróvár, które charakteryzuje się barokowymi budynkami, przytulnymi uliczkami i posągami. Możesz także podziwiać starożytny zamek Ovári z XIII wieku, który dumnie stoi w samym centrum miasta. Warto również wspomnieć o Cselley House z wystawą sztuki przemysłowej.