Wellness pobyty w północnych Czechach

Odkryj piękno północnych Czech. Karkonosze, Góry Łużyckie, Rudawy czy Czeska Szwajcaria oferują nie tylko piękną przyrodę, ale także wiele możliwości niczym niezakłóconego wypoczynku. Wybierz jeden z pobytów wellness w północnych Czechach i pozwól się rozpieszczać tak, jak na to zasługujesz. Więc w górę na północ!

Ładowanie ofert...

razem 50 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Opuściliśmy nasz pobyt w Hotelu Liberecká Výšina *** absolutnie zachwyceni. Świeże powietrze, przyroda wokół nas, zwierzęta, które witały nas każdego dnia, to jest to, co nazywam prawdziwym relaksem. Z hotelu prowadzi kilka ścieżek przez las do uprawiania turystyki pieszej. Jedna z nich prowadzi bezpośrednio do zoo w Libercu. Z okna obserwowaliśmy słońce zachodzące za Jested. Wokół nie ma samochodów, ponieważ jest tylko jedna droga dojazdowa do hotelu, a potem tylko las. Jeśli lubisz przyrodę, spokój, zwierzęta i wędrówki, jest to idealny wybór i polecamy go z całą dziesiątką.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Junior Sales Manager


Odkryj północną części Czech, gdzie wiele naturalnych i kulturowych piękności czeka na Ciebie z niecierpliwością. Bez względu na to, który zakątek tej części świata wybierzesz, urzeka cię panujący tu spokój i ilość różnorodnych zajęć. Jeśli wybierzesz pobyt wellness w Czechach Północnych, możesz liczyć na kilka dni relaksu w otoczeniu świeżej przyrody, gdzie w każdej chwili możesz wybrać się na spacer.

Chcesz się na chwilę wyłączyć? Wypróbuj pobyt wellness w północnych Czechach

Czechy Północne to barwny region, który oferuje wszystkiego po trochu. Szczególnie przyciągnie tu miłośników przyrody, ponieważ znajdują się tu najwyższe czeskie pasmo górskie Krkonoše oraz inne obszary górskie, takie jak Góry Łużyckie z dominującym Ještědem czy Krušné hory. Zupełnie inny krajobraz zainteresuje Państwa w Park Narodowy České Švýcarsko lub w Adrszpasko-Teplickich Skałach.

Tutaj można spędzić przyjemne wędrówki na łonie natury i wycieczki do historii, na przykład do Zamku Houska lub Kokořín. Zadowoleni będą również zapaleni rowerzyści i narciarze, gdyż jest tu niezliczona ilość miejsc, w których mogą robić to, co kochają. Na uwagę zasługuje Krušnohorská magistrála, na którą można się wybrać zarówno na rowerze, jak i na biegówkach. Latem można ponownie popływać w naturalnym basenie, na przykład w Jeziorze Kristýna lub Miladzie lub w bajecznych parkach wodnych, na przykład w Děčínie lub Szpindlerowym Młynie.

Pobyty wellness są w tych lokalizacjach niezliczone. Znajdziesz tu również kilka hoteli połączonych ze spa, w których możesz korzystać z dobrodziejstw leczniczej wody. Możesz zatem wybrać pobyt w Lázní Libverda w Górach Izerskich, podczas gdy słynne Jánské Lázně ukryte są w Karkonoszach. W regionie jest jednak również wiele hoteli ze strefą wellness, w których można znaleźć jacuzzi, basen i sauna. Więc możesz cieszyć się nieograniczonym wellness kiedy tylko chcesz.