Wellness pobyty w Sárvár

Wybierz się na relaks do słynnego węgierskiego spa. Nowoczesny kompleks uzdrowiskowy w Sárvár zachwyci Cię nieskończonymi możliwościami rozrywki i relaksu. Zafunduj sobie odpoczynek, którego potrzebujesz i czerp nową energię ze źródeł termalnych. Wystarczy pobyt wellness w Sárvár.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Malownicze węgierskie miasto Sárvár urzeka nie tylko swoimi słynnymi łaźniami termalnymi, ale także magiczną atmosferą, regionalną kuchnią i zabytkami historycznymi. Przyjedź tutaj z drugą połówką lub całą rodziną i ciesz się urozmaiconym, relaksującym wakacjami.

Dlaczego warto wybrać się na pobyt wellness w Sárvár?

Miasto Sárvár przyciąga przede wszystkim fantastycznymi uzdrowiskami termalnymi. W pobliżu Sárvár znajdują się dwa rodzaje źródeł termalnych, a ich lecznicze działanie można doświadczyć na własne oczy w Uzdrowisku Sárvár. Służy do tego kilka basenów, od przygód po pływanie lub relaks. Oczywiście są też jacuzzi i sauny w strefie wellness . Nie zapomniano tu również o dzieciach, na które czekają kącik dla dzieci, zjeżdżalnie, armatka wodna czy saneczkarstwo .

Woda termalna, którą wypełnione są baseny pomaga złagodzić problemy narządu ruchu. Przyda się, jeśli leczysz kontuzję lub potrzebujesz regeneracji. Relaksowi służą także kwitnące parki, gdzie w każdej chwili można wybrać się na spacer. Odwiedź także jedną z lokalnych kawiarni i restauracji serwujących tradycyjne węgierskie specjały.

A czego można doświadczyć w Sárvár poza uzdrowiskiem? Z historią można zapoznać się również tutaj, w centrum miasta, gdzie stoi również Zamek Nádasdy z XVI wieku. Jeśli lubisz przyrodę, odwiedź lokalne arboretum, jeśli jesteś uzależniony od adrenaliny, z pewnością spodoba ci się Park Przygód, który jest połączony ze spa. Dzieciom spodoba się również przejażdżka pociągiem widokowym po całym mieście i jego okolicach.