Wellness pobyty w Słowackim Raju

Głębokie kaniony, imponujące wodospady i strome wąwozy. Słowacki Raj zaprasza na relaksujący i aktywny wypoczynek o każdej porze roku i obiecuje niezwykłe przeżycia w wyjątkowej przyrodzie i zabytkach UNESCO. Wybierz pobyt wellness w Słowackim Raju, jednym z najpiękniejszych miejsc w okolicy i zafunduj sobie zasłużony relaks.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Trio *** spełnił wszystko, czego potrzeba podczas wizyty w Słowackim Raju. Oznacza to komfortowy nocleg z prysznicem, śniadanie, kolację, a po intensywnym dniu możliwość relaksu w wystarczająco dużym jacuzzi i basenie. Personel hotelu traktował nas bardzo miło i był przyjazny. Zdecydowanie polecam wycieczkę do wąwozu Sucha Bela, wizytę w wodospadzie Lúčanský, Zamek Spiski, jeśli lubisz ruiny, i widok na Tomaszów. Wszystko to można zrobić w 3 dni, ale aby naprawdę cieszyć się tutejszą okolicą, będziesz potrzebować 3-4 dni więcej. Jest tu naprawdę wiele do zrobienia i już planujemy, jak odwiedzimy to miejsce w przyszłym roku.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Jeśli szukasz drogi do raju, znajdziesz ją tuż obok naszych sąsiadów. Dzięki wyjątkowemu charakterowi tutejszego krajobrazu, który charakteryzują kaniony, wąwozy, jaskinie i imponujące wodospady, z pewnością nie brakuje tu rozrywek. Setki drabin i kładek pozwalają dotrzeć do miejsc o trudnym terenie, więc przygoda czeka za każdym rogiem. Jednak każdy poszukiwacz przygód potrzebuje czasem odpocząć i właśnie po to są pobyty wellness w Słowackim Raju.

Gdzie indziej wybrać się na pobyt wellness niż w raju - na Słowacji

Obszar Słowackiego Raju jest popularnym celem podróży rodzin z dziećmi, zakochanych par lub grup sportowców. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się na przyjemne szlaki turystyczne, zakochane pary mogą odwiedzić pobliskie zamki i pałace, a sportowcy docenią możliwość wspinaczki na świeżym powietrzu lub adrenaliny na drabinkach i kładkach prowadzących wzdłuż wodospadów.

Możesz spodziewać się wielu okazji do wycieczek na łono natury i kultury, a także nieograniczonego wellness. Wędruj przez głębokie lasy w ciągu dnia i zrelaksuj się w jacuzzi lub saunie kiedy wrócisz. W ten sposób można się zrelaksować i nauczyć czegoś nowego, a wszystko to w pięknym otoczeniu. Aby niczego nie brakowało do idealnego pobytu wellness, wybierz się na pobyt z obiadokolacją lub pełne wyżywienie** i uzupełnij energię dobrym jedzeniem.

A gdzie wybrać się na wycieczkę? W okolicy czeka na Państwa wiele ciekawych miejsc. Numer jeden to Dobszyńska jaskinia lodowa wpisana na listę UNESCO, kościół św. Ducha w Žehrze czy miasto Lewocza również mają swoje miejsce na światowej liście zabytków. Warto również odwiedzić Spišská Nová Ves i majestatyczny Zamek Spiski. Wśród naturalnych klejnotów nie przegap Sokolí Doliny lub ścieżki edukacyjnej Strateński Kanion.