Wellness pobyty w Szentgotthárd

Udaj się na zachód Węgier, gdzie odkryjesz miasto Szentgotthárd. Zasłynęło z luksusowych term z basenami, światem saun i atrakcji dla dzieci. Ponadto można tu liczyć na dobre jedzenie w postaci tradycyjnych węgierskich specjałów oraz bogate życie kulturalne. Wybierz z pobytów wellness w Szentgotthárd.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty


Na zachodnim krańcu Węgier kryje się piękne miasto uzdrowiskowe Szentgotthárd. Być może o nim nie słyszeliście, ale na pewno warto go odwiedzić. To miejsce stworzone do wypoczynku. Jednocześnie to nie tylko miła i spokojna okolica, ale przede wszystkim słynne uzdrowisko termalne. Wybierz pobyt wellness w Szentgotthárd i wypoczywaj tutaj przez cały rok.

Co czeka na Ciebie podczas pobytu wellness w Szentgotthárd?

Jeśli planujesz wakacje w Szentgotthárd, możesz spodziewać się niezliczonych możliwości relaksu i rozrywki. Słynne kąpielisko termalne St. Gotthard Spa & Wellness pomoże Ci z różnymi problemami zdrowotnymi i ukoi umysł i ciało. Tradycyjna atmosfera SPA umili zarówno rodziny z dziećmi, pary jak i seniorów. Dla każdego znajdzie się coś, co z pewnością doceni.

Baseny, jacuzzi, sauny – tym wszystkim będziesz mógł cieszyć się do syta w kompleksie uzdrowiskowym w Szentgotthárd. Łącznie baseny zajmują powierzchnię 1500 m2. Zjeżdżalnie i zjeżdżalnie obiecują mnóstwo zabawy, a zrelaksujesz się w [strefie wellness]. Wybierz hotel z nieograniczonym wellness i nie będziesz musiał wystawiać pięt z jacuzzi. Całość dopełnia wysadzana palmami ścieżka z naturalnego kamienia, która stwarza imponujące wrażenie egzotyki.

A gdzie wybrać się na wycieczkę w okolicy? Można rozpocząć w samym centrum miasta, gdzie można zobaczyć zabytki, takie jak barokowy kościół z parkiem angielskim. Odwiedź także muzeum Pavela Ágostona. W poszukiwaniu natury można wybrać się na przykład nad jezioro Hársas.