Pobyty uzdrowiskowe w Trencianske Teplice

Wybierz się na wycieczkę do popularnych Trenčianskych Teplic i zanurz się w leczniczych wodach tutejszych basenów uzdrowiskowych. Czeka na Ciebie basen Grand i piękne łaźnie tureckie. Wybierz swój hotel.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Głównym punktem urlopu w Trenčianske Teplice jest z pewnością relaks w łaźniach termalnych. W mieście uzdrowiskowym jest jednak dużo więcej do zrobienia, dlatego zaplanuj swój pobyt tak, aby mieć czas na wycieczki po okolicy. Co Cię czeka w Trenčianskych Teplicach?

W Trenčianskich Teplicach odkryją Państwo niezliczone możliwości relaksu

Relaks w łaźniach termalnych Trenčianske Teplice można zażyć w kilku częściach uzdrowiska. W głównym budynku uzdrowiska można skorzystać z relaksu w wodzie mineralnej zawierającej siarkę, która ma korzystne działanie na układ mięśniowo-szkieletowy, skórę i problemy ginekologiczne. Wykonywane są tu również różne zabiegi i kąpiele. Popływaj w zewnętrznym Wielkim basenie z wodą termalną o temperaturze 33 °C. Niekonwencjonalne przeżycia i relaks na wysokim poziomie zapewni Ci Turecki Hammam i Sina, zbudowane w orientalnym stylu.

Relaksem można cieszyć się także bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. Wiele hoteli i pensjonatów w Trenčianskych Teplicach ma własne centrum wellness, gdzie można odpocząć w basenie relaksacyjnym, jacuzzi lub saunie. Jeśli jest to w zasięgu możliwości zakwaterowania, można również oddać się zabiegom relaksacyjnym lub masażom. Twoje pragnienie idealnego urlopu w otoczeniu luksusu spełni luksusowy pobyt.