Pobyty w górach we dwoje

Urlop w górach to doskonały wybór o każdej porze roku. Wybierz się na pobyt we dwoje i ciesz się wycieczkami, sportem i widokami daleko i daleko razem!

Ładowanie ofert...

razem 367 oferty


Świeże powietrze, piękne panoramy, zasłużony poczęstunek w schronisku górskim i kilometry pokonywane podczas wędrówek najlepiej smakuje we dwoje. Wybierz się w góry z partnerem, mamą lub przyjaciółką i wspólnie odkrywajcie piękno wysokości.

Gdzie na wakacje w górach we dwoje?

Przekroczyłeś już Karkonosze i Szumawę? Następnie wyrusz ze swoją świtą, aby odkryć piękno Gór Orlickich. To pasmo górskie we wschodnich Czechach oferuje idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a w miesiącach zimowych do uprawiania narciarstwa biegowego i jazdy na nartach w znanych ośrodkach narciarskich.

Góry w Czechach są piękne, ale z pewnością nie należą do najwyższych. Jeśli chcesz prawdziwej turystyki wysokogórskiej, odwiedź naszych sąsiadów na Słowacji w Tatrach Wysokich. Tutaj możesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach piłkami i zdobyć na przykład najwyższą górę Słowacji Gerlachovský szczyt.

Austriackie Alpy to także idealne miejsce na górskie wakacje. Od wiosny do jesieni można wędrować wśród pięknej przyrody pełnej jezior, a zimą czekają tu na gości doskonałe warunki śniegowe i najnowocześniejsze ośrodki narciarskie. A do tego słynna austriacka kuchnia – któż mógłby się oprzeć takiemu połączeniu?

Jeśli jesteś fanem sportów zimowych i zawsze nie możesz się doczekać przygotowanych, ośnieżonych stoków w górach, zatrzymaj się w hotel w pobliżu stoków narciarskich . Wystarczy założyć narty przed hotelem i wyruszyć na śnieżną przygodę.