Pobyty wellness w Austrii

Najlepsze wakacje w Austrii wiążą się z masażami i saunami w lokalnych centrach wellness. Wakacje wellness w Austrii są odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i zakochanych par, które chcą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Ładowanie ofert...

razem 33 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy


Sąsiednia Austria to naprawdę piękny kraj, który ma wiele do zaoferowania. Latem możesz cieszyć się podróżami pieszymi i rowerowymi w Karyntii, Tatrach Wysokich, Alpach i innych górach, nad różnorodnymi jeziorami i w pobliżu większych miast z ciekawą historią, natomiast zimą Austria jest rajem dla narciarzy, snowboardzistów i biegaczy, którzy korzystają z obfitych opadów śniegu i usług wysokiej jakości ośrodków narciarskich.

Pobyt wellness w Austrii latem i zimą

Niezależnie od tego, o jakiej porze roku wybierasz się na urlop do Austrii, poszukaj hotelu lub pensjonatu z własnym centrum wellness. Po całym dniu zwiedzania lub uprawiania sportu będziesz mógł cieszyć się wspaniałym relaksem w basenie, jacuzzi, saunie i innych udogodnieniach, jakie ma do zaoferowania centrum wellness.

Jeśli to nie wystarczy, możesz również rozpieszczać się za pomocą zabiegów, takich jak różne kąpiele i masaże. Co powiesz na egzotyczny masaż tajski, słodką czekoladę lub masaż sportowy, który rozluźni sztywne mięśnie?