Polskie łaźnie termalne w Polsce

Tęsknisz za nietradycyjnym doświadczeniem uzdrowiskowym? Odwiedź nasze rodzime uzdrowiska. Czekają tu na Ciebie malownicze promenady, piękna przyroda i usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest to, że uzdrowiska nie zostały jeszcze odkryte przez turystów, dzięki czemu można spędzić relaksujący wypoczynek w spokoju i bez tłumów.

Ładowanie ofert...

razem 12 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Spa Medical Dwór Elizy *** na południu Polski wraz z mężem i córką bardzo nam się podobał. Lokalizacja hotelu jest ogromnym atutem - zaledwie 19 km od granicy z Czechami, a do tego położony jest w pięknej okolicy. Pokój z dostawką zapewniał wystarczającą ilość miejsca dla trzech osób. Mieliśmy widok na park zdrojowy, gdzie uwielbialiśmy chodzić na spacery. Śniadania i kolacje, serwowane w nowoczesnej restauracji, były smaczne i obfite w formie bufetu. Tak więc każdy z nas rozkoszował się własnym smakiem podczas śniadania i kolacji i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Obsługa klienta


Odkryj magię rodzimych uzdrowisk. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba do idealnego relaksującego wypoczynku: źródło z leczniczą wodą termalną, nowoczesne centra wellness i malownicze uzdrowiska z zadbanymi parkami z kolumnadami. Urlop w polskim uzdrowisku Cię nie zawiedzie!

Gdzie na pobyt spa w Polsce?

Uzdrowisko Kudowa Zdrój słusznie należy do najczęściej odwiedzanych miejsc w Górach Orlickich. Dużą popularnością cieszą się także uzdrowiska Lądek-Zdrój i Polanica-Zdrój. . We wszystkich można zrelaksować się w wodzie leczniczej, która ma dobroczynny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, krwionośny i pokarmowy, a także nadaje się do leczenia tarczycy.

Gdzie jeszcze można spędzić niezapomniany pobyt w uzdrowisku? Przeczytacie o tym w naszym artykule Uzdrowiska: Gdzie na relaks i zabiegi?.