Romantyczne wakacje w Austrii

Odkryj miejsce idealne dla romansu i zabierz swoją ukochaną osobę do magicznej Austrii, gdzie wreszcie będziecie mieli trochę czasu dla siebie. Wasza miłość rozkwitnie tylko w Austrii.

Ładowanie ofert...

razem 38 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy


Czy chcesz cieszyć się odrobiną romansu ze swoim małżonkiem podczas pobytu? Na romantyczny pobyt nie trzeba jechać daleko, wystarczy odwiedzić sąsiednią Austrię. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na zwiedzanie Wiedeń czy w góry z różnorodną przyrodą, znajdziesz tu wiele hoteli i pensjonatów do wyboru.

Romantyczne wakacje w Austrii

Termin "romantyzm" dla każdego z nas oznacza coś innego. Czego więc oczekiwać od romantycznego pobytu? Z tym bywa różnie. Czasami romantyczność tkwi w magicznej scenerii, w której znajduje się hotel. Innym razem jest to wnętrze samego hotelu. Można też wybierać spośród pobytów, w których pakiet obejmuje romantyczną kolację przy świecach, dostęp do prywatnego spa, butelkę szampana, a nawet nocną jazdę na sankach po oświetlonym torze lub apres-ski na tarasie z panoramicznym widokiem i muzyką, co naszym zdaniem jest całkiem romantyczne!

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę na znak "Osobiście zweryfikowane ", który jest potwierdzeniem, że przynajmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził w nim wspaniałe wakacje.