Urlop nad morzem z dziećmi

Podaruj swoim dzieciom najpiękniejsze letnie doznania - wakacje nad morzem pełne ciepła, słońca i kąpieli.

Ładowanie ofert...

razem 92 oferty


Urlop nad morzem to jedno z najpiękniejszych letnich doświadczeń, jakie możesz podarować swoim dzieciom. Po wakacjach z radością opowie wszystkim znajomym o długich, słonecznych dniach pełnych pluskania się na falach i chodzenia na lody.

Gdzie na wakacje nad morzem z dziećmi?

Nadmorskie kurorty są dobrze wyposażone dla gości z dziećmi, dzięki czemu można spędzić idealne rodzinne wakacje nad morzem. Wśród długoterminowych najpopularniejszych kierunków wakacyjnych jest Chorwacja, do której turyści chętnie wracają ze względu na łatwą dostępność, krystalicznie czyste morze i gościnność mieszkańców.

Nie mniej popularne są nadmorskie kurorty we Włochach, gdzie małe i duże długie piaszczyste plaże, mnóstwo zabawy w aquaparkach czy doskonałe lody i inne specjały czekają na dania kuchni włoskiej.

Jeśli nie jesteś fanem tropikalnych temperatur, Polska jest idealnym miejscem na wakacje nad morzem z dziećmi. Brzegi Morza Bałtyckiego są dla Czechów jeszcze bardziej dostępne niż niektóre miejsca na południu Europy, a ich gości przyciągają szerokie plaże z drobnym piaskiem i kolorowymi kamyczkami. Ponadto polskie wybrzeże usiane jest licznymi latarniami morskimi, które zdecydowanie warto zwiedzić.