Urlop we Włoszech nad morzem

Włochy to idealne miejsce na beztroskie wakacje nad morzem. Długie piaszczyste plaże, starożytne zabytki na każdym kroku i wyśmienita włoska kuchnia sprawią, że będziesz cieszyć się każdą chwilą pobytu.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty


Letnie wakacje we Włoszech z pewnością Cię nie zawiodą! Czekają na Ciebie długie piaszczyste plaże, malownicze nadmorskie promenady i starożytne miasta pełne światowej sławy zabytków. Słynna włoska kuchnia i doskonałe lokalne wino to tylko miły dodatek. Ponadto od granicy z Czechami w kilka godzin można dotrzeć nad brzegi włoskiego morza.

Gdzie nad morze we Włoszech?

Długość włoskiego wybrzeża to niesamowite 7600 kilometrów. Plaże Morza Adriatyckiego są nieskończenie długie i szerokie, z drobnym piaskiem i stopniowym wejściem do wody, co szczególnie doceniają rodziny z dziećmi. Region Wenecji lub [Rimini](https://travelking.pl/wszystko?blisko- morza=tak&rimini=tak). Oprócz tego, że te północne regiony Włoch są łatwo dostępne z Republiki Czeskiej, przyciągają turystów wieloma możliwościami rozrywki, spędzania wolnego czasu i atrakcyjnymi wycieczkami. Do tego najlepsza pizza i pyszne lody na każdym kroku.

Popularnym celem podróży jest Toskania na bardziej zróżnicowanym i skalistym wybrzeżu Morza Tyrreńskiego. Oprócz wspaniałych plaż region ten słynie ze słynnych zabytkowych miast, pięknych pagórkowatych krajobrazów, idyllicznych alei cyprysowych i wspaniałego wina. Krótko mówiąc, absolutnie idealne warunki na idealne letnie wakacje.