Wakacje nad wodą z psem

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez swojego pupila? Wybierz spośród hoteli, które umożliwiają pobyt z psem i są położone w pobliżu orzeźwiającego jeziora, stawu lub rzeki.

Ładowanie ofert...

razem 79 oferty


Nie decyduj między pozostaniem w domu ze swoim pupilem a wyjazdem na wakacje i zabierz ze sobą swojego psa! Tego lata oboje będziecie cieszyć się wodą, gdzie możecie wspólnie pływać i spacerować wzdłuż romantycznych brzegów. Czy dasz się skusić?

Gdzie można najlepiej spędzić czas nad wodą z psem?

W naszym kraju i w sąsiedniej Słowacji jest mnóstwo zapór i zbiorników z naturalnymi kąpieliskami. W Czechach wybierz się nad Lipno lub jezioro Macha. Następnie, na wakacje w Słowacja, zabierz swojego psa do Liptov, gdzie Liptovská Mara jest idealna do pływania i windsurfingu. Twojemu pupilowi i Tobie spodoba się również zbiornik wodny na Orawie otoczony piękną przyrodą.

Możesz bez ograniczeń pływać i szaleć na drobnym piasku w morze. Wiele tutejszych hoteli i pensjonatów oferuje również zakwaterowanie dla psów, dlatego zabierz je do Chorwacja lub Włochy.

Relaks w wodzie termalnej w spa to zupełnie inny rozdział. Twój pupil nie będzie korzystał z zabiegów i basenów termalnych razem z Tobą, ale możecie cieszyć się spacerami po parkach zdrojowych i wspólnym przesiadywaniem w kawiarniach. Hotel zadba o was oboje, więc wybierz się do Węgry lub Karlowe Wary.