Wellness pobyty w Lenti

Pobyt w Lenti dosłownie doda Ci energii! Wzmocnij swoje zdrowie w słynnych termach na Węgrzech i wypróbuj Energy Park St. Juraj o dobroczynnym wpływie na zdrowie ciała i umysłu. Wybierz pobyt wellness w Lenti i ciesz się niezapomnianymi chwilami relaksu.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Południowo-zachodnie Węgry, miasto Lenti, przyciąga gości kąpielami termalnymi i pierwszorzędnymi usługami wellness. Udaj się tutaj na relaks, gdy chcesz zostawić swoje zmartwienia za sobą. Woda lecznicza zawierająca wodorowęglan sodu, która tryska w tych miejscach, uwolni Cię również od problemów z kręgosłupem, stawami i układem mięśniowo-szkieletowym. Jednak baseny termalne przydadzą się nawet wtedy, gdy potrzebujesz tylko wyciszenia. Wybierz **wellness pobyt w Lenti***, zrelaksuj się i baw się dobrze.

Dlaczego warto wybrać pobyt wellness w Lenti?

Czego możesz się spodziewać w Lenti Spa? Jest 5 krytych i 5 odkrytych [basenów] wypełnionych źródłami termalnymi. Dzięki temu teren jest dostępny przez cały rok i przy każdej pogodzie. Ale to nie wszystko. Nie tylko wspaniale wypoczniesz, ale przy okazji będziesz się świetnie bawić. zjeżdżalnie, zjeżdżalnie wodne i inne atrakcje wodne czekają na dzieci i dorosłych. Energy Park Street będzie również dla Ciebie przeżyciem. Jiřího, gdzie wytyczono ścieżki energii, które mają zbawienny wpływ na zdrowie.

Aby naprawdę w pełni cieszyć się wakacjami, wybierz spośród hoteli połączonych ze spa. Niedaleko jesteś od strefy wellness i basenów termalnych. Jeśli chcesz mieć pewność co do jakości usług, wybierz się na jeden z osobiście zweryfikowanych pobytów, które dla Ciebie przetestowaliśmy i gdzie goście lubię wracać. Dobre wakacje to także dobre jedzenie, więc nie wahaj się wybrać pobytu ze śniadaniem lub pełne wyżywienie.

Południowo-zachodnie Węgry oferują wiele miejsc, w których można wybrać się na wycieczkę. Za wszelką cenę warto przejechać się wąskotorówką, która wyrusza w Lenti na 32-kilometrową trasę. Pociąg przejeżdża przez gęste lasy Zajdy oraz szlakami pieszymi i rowerowymi. Miłośnicy historii znajdą coś dla siebie nawet w samym mieście. Mogą wspiąć się na wzgórze, na którym stoi starożytny zamek Lenti.