Wellness pobyty w Małych Bielicach

Zrelaksuj się w ukrytym raju wellness. Termy Małej Bielicy zapewnią Ci wyjątkowy komfort, dzięki któremu zapomnisz o wszystkich troskach. Okolice tych słowackich uzdrowisk również zachwycą Cię wieloma ciekawymi celami turystycznymi wszelkiego rodzaju. Wybierz się na jeden z pobytów wellness w Małych Bielicach i uwierz, że nie będzie to Twój ostatni raz.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Odkryte i kryte baseny termalne, zjeżdżalnie wodne, wellness i piękna przyroda w okolicy. Czy znasz lepszy przepis na idealne relaksujące wakacje? Wybierz spośród pobytów wellness w Małych Bielicach, które znajdują się na obrzeżach miasta Partizánske w zachodniej Słowacji. Zabierzcie tu swoją drugą połówkę, a nawet całą rodzinę, bo krótko mówiąc każdemu się tu spodoba.

Co zyskujesz z pobytem wellness w Małych Bielicach?

Małe Bielice z pewnością nie są małe pod względem liczby atrakcji. W wodnym świecie składającym się z pięciu krytych i odkrytych basenów będą się bawić zarówno dzieci, jak i dorośli. Są też zjeżdżalnie i zjeżdżalnie. Możesz wybrać hotel bezpośrednio połączony ze spa i cieszyć się luksusem w pełni. Oprócz wodnego świata odkryjesz także świat saun. W saunie lub jacuzzi możesz wziąć głęboki oddech i puścić wszystko swoje zmartwienia na jakiś czas.

Możesz również cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem w masażu. Daj odpocząć ciału i umysłowi i powierz się rękom profesjonalistów, którzy będą Cię rozpieszczać od rana do wieczora. Małe Bielice pomogą również w problemach zdrowotnych, źródła termalne mają dobroczynny wpływ na ruch i układ nerwowy. Nie zapomnij, że udany pobyt to także pyszne jedzenie i wybierz wakacje z obiadokolacją lub nawet pełne wyżywienie a także zachwyci Twoje kubki smakowe.

Gdy znajdziesz chwilę wolnego czasu, możesz wyjść na zwiedzanie atrakcji regionu. Niedaleko basenu odkryjesz Obserwatorium Partizánske, skąd możesz zobaczyć całe rozgwieżdżone niebo. Polecamy również wycieczkę do miejscowości Topolčany z zamkiem Topoľčianky. Niedaleko znajdziesz Zamek Bojnické i miejscowe słynne zoo. Jeśli tęsknisz za wizytą w dziewiczej przyrodzie, odwiedź Ochronę Ponitří lub obserwuj Pole żubra.