Wellness pobyty w Trenczyńskich Cieplicach

Jedź na Słowację na leczenie, relaks i kulturę. To wszystko oferują Trenczyńskie Cieplice. Zanurz się w relaksie w słynnym uzdrowisku termalnym, które od dziesięcioleci pomaga odwiedzającym w ich problemach zdrowotnych. Pobyt wellness w uzdrowisku Trenczyńskie będzie przyjemną odskocznią od codziennych trosk. Życzę więc wybrania wymarzonego urlopu.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Trenczyńskie Cieplice to miejsce stworzone dla niezakłóconego wypoczynku. Zrelaksuj się w samym uzdrowisku termalnym, w parku leśnym lub podczas bogatego programu kulturalnego. **Pobyt wellness w Trenczyńskich Cieplicach*** wywoła uśmiech na twarzach rodzin z dziećmi, sportowców i seniorów.

Uzdrowisko Trenczyńskie Cieplice – wspaniałe wellness w otoczeniu wycieczek

Wybierasz się na pobyt uzdrowiskowy i nie wiesz, czy Trenczyńskie Cieplice to właściwy wybór? Zdecydowanie są. Miejscowa woda lecznicza pomoże Ci w problemach narządu ruchu, skórnych i ginekologicznych. Możesz pobudzić swoje ciało i umysł w jednym z sześciu basenów termalnych lub w Grand odkrytym basenie. Oczaruje Cię również Hammam spa zbudowane w orientalnym stylu.

Pobyt wellness w Trenczyńskich Cieplicach zawiera również wiele korzyści, które sprawią, że Twoje wakacje uzdrowiskowe będą naprawdę idealne. Na przykład skorzystaj z możliwości spędzenia prywatnych chwil w jacuzzi lub zrelaksuj się w saunie. Możesz uzupełnić energię dobrym jedzeniem, więc wybierz pobyty z [obiadokolacją(https://travelking.pl/obiadokolacja) lub *pełne wyżywienie * i ciesz się czystą słowacką gastronomią.

A gdzie wybrać się na wycieczkę po Trenczyńskich Cieplicach? Wybierz się na kulturę do Klasztoru na Wielkiej Skalce lub Klasztoru Notre Dame. Możesz także odwiedzić Dom Kata lub Galerię M.A. Bazovský. Nie zapomnij zaplanować wycieczki do pobliskiego Trenczyna, gdzie odkryjesz fortyfikacje miejskie lub wieżę miejską. Jeśli szukasz natury, wybierz się na ścieżkę dydaktyczną Jeleň – Baračka lub do rezerwatu przyrody Omšenská Baba.