Pobyt w Jesionikach z dziećmi

Jedź z rodziną na wakacje do Jesioników. Nie tylko będziesz cieszyć się jazdą na nartach, dzieci i dorosłych będą również podekscytowani ciekawymi wycieczkami, edukacyjnymi muzeami i wystawami oraz wspaniałymi parkami rozrywki i salami zabaw dla dzieci. Wybierz jeden z pobytów z dziećmi w Jesionikach, a na pewno nie będziesz się nudzić.

Ładowanie ofert...

razem 36 oferty


Jesioniki to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Morawach Północnych. Jednocześnie jest to świetne miejsce na pobyt z dziećmi, gdzie czeka na nie mnóstwo zabawy. Od jazdy na nartach, przez odkrywanie piękna przyrody i kultury, po zabawę w parkach rozrywki i na placach zabaw — po prostu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesioniki: jazda na nartach, odkrywanie i zabawa dla całej rodziny

Wybierasz się na narty z rodziną? Można się nim cieszyć na przykład w Ski area Miroslav, gdzie znajduje się również szkółka narciarska. Ski Jonas Park Ostružná znów kusi luksusowym parkiem dla dzieci z wyciągiem dla dzieci, karuzelą i innymi atrakcjami. Bezpiecznym wyborem jest również Ski areál Praděd ze szkółką narciarską i wyciągami dla dzieci.

Wybierasz się do Jesioników w cieplejszych miesiącach? Wtedy jest to idealny czas na wycieczki. Do Karlova Studánka lub Praděd można dojść pieszo lub na rowerze. Dla bardziej wprawnych sportowców przygotowano Richlebské stéky, na których mogą prawidłowo pedałować na rowerze górskim. Latem nie przegap kąpieli w Kamieniołom Transgranitu w pobliżu Žulovej lub Kąpielisko Jesenické, Kąpieliska termalne Losiny to także raj dla dzieci.

Świetnym celem na dłuższą wycieczkę będą Lázně Jeseník, gdzie na dzieci czeka plac zabaw dla dzieci i linowy, Priessnitz Games Park z minigolfem i innymi grami na świeżym powietrzu czy Muzeum Cegieł i sklep LEGO. Możesz również odwiedzić Faunapark ze zwierzętami i samoobsługowy Leśny bar w Lipovej, podczas gdy w Ramzovej możesz cieszyć się adrenalinową przejażdżką minicarami i letnim tubingiem.