Pobyty w Jesionikach z obiadokolacją

Urlop w Jesionikach to świetny pomysł o każdej porze roku. W ciepłych miesiącach czekają na Państwa wspaniałe wycieczki i wędrówki na szczyty Wysokiego Jesionika, zimą nie można się nacieszyć jazdą na nartach w lokalnych rodzinnych ośrodkach narciarskich i odkrywaniem piękna przyrody na nartach biegowych. Obiadokolacja, którą oferuje większość obiektów noclegowych w Jesionikach, zapewni wystarczającą ilość energii na letnie i zimowe zajęcia.

Ładowanie ofert...

razem 29 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Chcielibyście wyjechać na pobyt do Jesioników we dwoje lub z całą rodziną, ale nie wiecie jaką formę wyżywienia wybrać podczas pobytu? Zapomnij o długim procesie decyzyjnym i wybierz dogodny pobyt z obiadokolacją. Tego typu wyżywienie oferuje większość hoteli, więc nie ograniczycie sobie wyboru noclegu w Jesenikach. Jednak niepełne wyżywienie ma o wiele więcej zalet. Jacy oni są? Czytaj!

Czujesz się jak Šumper Perkelt lub Gęś Dziadka? Przyjedź do Jesioników

Jeśli wybieracie się do CHKO Jeseníky na urlop turystyczny, bardzo ważne jest, aby rano nabrać sił podczas obfitego śniadania. Dlatego zarezerwuj nocleg z niepełnym wyżywieniem i zafunduj sobie obfity początek dnia o poranku. Jeśli obsługa hotelu pozwoli, zapakuj śniadaniową przekąskę, którą z pewnością docenisz podczas wspinaczki na najwyższą tutejszą górę Praděd (1491 m n.p.m.) lub podczas wycieczki na Karlovą Studánkę lub Zamek Kolštejn . Brak obiadu w hotelu wcale nie musi być problemem, wręcz przeciwnie. Nie będziesz ograniczony czasem i możesz zaplanować jednodniową wycieczkę lub jazdę na nartach. Następnie możesz ponownie zjeść kolację w swoim hotelu lub pensjonacie. Czy jest lepszy sposób na zakończenie dnia niż pyszne jedzenie i picie?

Oprócz pieszych wędrówek i jazdy na nartach ludzie jeżdżą do Jesioników także po to, by się zrelaksować. Dzięki gęstym lasom okolica szczyci się nie tylko najczystszym powietrzem w Europie, ale także słynnym Uzdrowisko Priessnitza. Uzdrowisko zostało założone w 1822 roku jako pierwszy na świecie instytut hydroterapii. Do dziś można tu zafundować sobie prozdrowotne zabiegi lub po prostu podziwiać architektoniczne perełki, których tu nie brakuje. Uzdrowiska Jesenice i wodny relaks cieszą się dużą renomą, dlatego znajdziesz tu również wiele hoteli wellness. Wybierz pobyt wellness w Jesionikach, a każdego dnia pobytu będziesz mógł zrelaksować się w relaksującym basenie lub jacuzzi.