Pobyty w Luhačovicach dla dwojga

Luhačovice to najpopularniejsze uzdrowisko na Morawach i nic dziwnego. Wybierzcie się na wakacje do Luhačovic we dwoje i cieszcie się wspólnie leczniczymi źródłami mineralnymi, świeżym powietrzem i wyjątkowymi budowlami Dušana Jurkoviča.

Ładowanie ofert...

razem 10 oferty


Wybierasz się na wakacje do uzdrowiska, ale słynny zachodnioczeski trójkąt uzdrowiskowy jest trochę poza twoim zasięgiem? To nie ma znaczenia, ponieważ morawskie Luhačovice z ponad 300-letnią tradycją uzdrowiskową ma naprawdę wiele do zaoferowania swoim gościom. Wybierzcie się na pobyt we dwoje do Luhačovic i przekonajcie się sami, że to idealne miejsce na całoroczny relaks i aktywny wypoczynek z różnorodnymi zajęciami kulturalnymi i sportowymi. Luhačovice oczarują Cię różnorodną architekturą, pięknym otoczeniem i wszechobecną zielenią.

Prawie każdy zna najsłynniejsze źródło mineralne w Luhačovicach, Vincentkę. Oprócz niego znajduje się tu 17 innych źródeł cenionych ze względu na dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka. Kolejną zaletą Luhačovic jest wyjątkowa czystość powietrza, dzięki której efekt leczniczy jest naprawdę maksymalny. Luhačovice są zatem idealnym miejscem pobytu dla seniorów, którzy mogą przeplatać zabiegi medyczne i odpocząć spacerami wzdłuż pięknej kolumnady i malowniczym centrum miasta ze słynnymi budynkami architekta Dušana Jurkoviča.

Jeśli głównym celem Twoich wakacji uzdrowiskowych jest uczciwy wypoczynek, wellness nie powinno zabraknąć w Twoim pakiecie pobytowym. Będziesz mógł wtedy spędzić tyle czasu, ile potrzebujesz w basenach z wodą mineralną, jacuzzi czy saunie. Maksymalne odprężenie ciała i duszy zapewnią wtedy również najwyższej klasy zabiegi lecznicze, po których poczujesz się jak na nowo narodzony.