Pobyty w Słowenii dla dwóch osób

Wielu podróżnych zna Słowenię tylko jako kraj tranzytowy podczas podróży do Chorwacji. A to wielka szkoda! W kraju o powierzchni mniejszej niż jedna trzecia Republiki Czeskiej można naprawdę cieszyć się wszystkim, o czym można pomyśleć. Wędrówki i sporty zimowe w Alpach, kąpiele w morzu i spacery po portach, historyczne miasta pełne perełek architektonicznych i relaks w termach z leczniczą wodą. Wybierz się na pobyt we dwoje do Słowenii i wspólnie odkrywajcie piękno tego kraju.

Ładowanie ofert...

razem 35 oferty


Jeśli przynajmniej podróżowałeś przez Słowenię, z pewnością przyciągnęła Cię niewiarygodnie czysta przyroda i drogi wodne, a także pofałdowany krajobraz usiany setkami stromych wzgórz usiana malowniczymi kościołami. Uczyń Słowenię głównym celem swojej następnej podróży i przekonaj się o różnorodnym pięknie tego małego kraju.

To, co najlepsze w Słowenii i coś więcej

Gdyby zapytać Słoweńców, jaka jest największa duma ich kraju, prawdopodobnie usłyszeliby Państwo inne odpowiedzi. Bardzo prawdopodobne, że odpowiedzi zdominowałby Triglavský Park Narodowy z najwyższą górą kraju Triglav (2864 m n.p.m.) podobnie jak słoweński krajobraz. Jest znacznie wyższy od naszej Śnieżki, a jego sylwetkę widać naprawdę z daleka. Będzie Ci towarzyszył podczas zwiedzania stolicy Lubľanu, będzie tworzył piękne tło Jeziora Bled ze słynnym kościołem stojącym na wyspie, a przy naprawdę dobrej widoczności Triglav widać z nadmorskie miasteczko Piran. Tutaj możesz cieszyć się górami przynajmniej z daleka, nawet jeśli nie interesujesz się turystyką - na przykład spacerując ulicami historycznych miast lub relaksując się w niektórych z wielu słoweńskich łaźni termalnych.

Tęsknisz za pobytem na naprawdę wysokim poziomie? Daj się zainspirować poradami dotyczącymi zakwaterowania (nie tylko) w Słowenii, które osobiście zweryfikowali dla Ciebie członkowie zespołu Travelking. Tytuł "osobiście zweryfikowany" otrzymały tylko te hotele, w których jeden z nas cieszył się komfortowym noclegiem, pysznym jedzeniem i doskonałym relaksem w strefie wellness. Tylko Tobie polecamy taki pobyt. Przeczytaj również osobiście zweryfikowane recenzje hoteli i wybierz pobyt dokładnie według swoich życzeń.