Weekendowe pobyty na Węgrzech

Imponująca architektura, bogata historia, słynne termy i tradycyjna gastronomia. Wybierz się na weekendowy pobyt na Węgrzech i poznaj wyjątkową kulturę tego kraju. Można tu spędzić niezapomniane wakacje o każdej porze roku, latem leniuchować nad Balatonem, a zimą zrelaksować się w basenach termalnych w miejscowościach uzdrowiskowych.

Ładowanie ofert...

razem 127 oferty


Węgry to kraj, który bez wątpienia podbije Twoje serce już przy pierwszej wizycie. Wybierz się tu po wspaniałą architekturę, tradycyjną węgierską kuchnię i nieograniczone wellness. Weekendowy pobyt na Węgrzech ma wszystko, czego można oczekiwać od idealnych wakacji – dużo odpoczynku, odkryć i dobrego jedzenia.

Gotowi na weekend na Węgry, na weekend do spa

Jeśli istnieje raj wellness, to na Węgrzech. Pobyty uzdrowiskowe są bardzo popularne w tym środkowoeuropejskim kraju, dzięki leczniczym źródłom termalnym i najwyższej klasy opiece. Tutaj możesz odpocząć w basenach z ciepłą wodą, jacuzziach i saunach .

Możesz wybierać spośród naprawdę dużej liczby uzdrowisk, w samym Budapeszcie znajdziesz ich całkiem sporo, z których najważniejszym jest zdecydowanie piękne Széchenyi Spa. Poza węgierską metropolią warto wspomnieć o uzdrowiskach Bükfürdő, Sárvár czy Györ.

Budapeszt, centrum węgierskiej historii i kultury

Stolica Węgier staje się coraz bardziej popularną destynacją turystyczną. To idealne miejsce na weekendowy pobyt na Węgrzech, niezależnie od tego, czy podróżujesz we dwoje, czy z całą rodziną. Tutaj możesz zobaczyć ważne zabytki, takie jak Baszta Rybacka, węgierski parlament czy Zamek Królewski. Możesz także wybrać się na przejażdżkę łodzią po Dunaju, z której roztacza się olśniewający widok na całe miasto.

Zimą można schronić się przed niepogodą w termach, które znajdują się w samym centrum metropolii. Znajdziesz też dużo noclegów z basenem w cenie lub z bezpośrednim połączeniem ze spa. Tutejsze termy są idealne na weekend na Węgrzech.

Węgry mają jednak znacznie więcej do zaoferowania. Latem koniecznie wybierz się nad Balaton, który jest idealny na wakacje z dziećmi. To „węgierskie morze” zapewni Państwu spokojny wypoczynek nad wodą i blisko natury. Jednak możesz także cieszyć się wspaniałą kąpielą w wielu parkach wodnych, basenach i basenach, które odkryjesz w całym kraju.