Wellness pobyty nad Balatonem

Tęsknisz za przyjemnymi letnimi wakacjami nad wodą? Węgierskie morze wita Cię z otwartymi ramionami. Wellness pobyty nad Balatonem zapewnią Ci wyjątkowy komfort i możliwość niczym niezakłóconego wypoczynku. Mnóstwo atrakcji wodnych, malownicza przyroda i miasta oraz wszelkiego rodzaju wellness - to Balaton, idealne miejsce na rodzinne wakacje.

Ładowanie ofert...

razem 19 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Natychmiast po opuszczeniu Hotelu Sirius **** zaczęliśmy organizować, kiedy przyjedziemy ponownie. Naprawdę podobał nam się nasz pobyt, hotel jest pięknie urządzony i wyposażony, moim zdaniem masz wszystko, czego potrzebujesz. Nadaje się dla młodszych i starszych par, a także rodzin z małymi dziećmi, liczą się z nimi i traktują je bardzo miło. Jedzenie było doskonałe, urozmaicone i codziennie było inne menu. Spa było piękne, utrzymane w czystości i każdy mógł znaleźć coś dla siebie - spokojne baseny z dyszami do masażu, dzika rzeka lub basen dla dzieci. Okolica jest bardzo ładna, ogólnie spokojna i nie mogę się doczekać, aby odkryć ją następnym razem.”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Zespół marketingowy


Największe w Europie jezioro Balaton oferuje idealne warunki do pływania. Wzdłuż niej wiją się długie, piaszczyste i trawiaste plaże, na których znajduje się wiele różnych wodnych atrakcji oraz stragany i restauracje z doskonałym jedzeniem przygotowanym dla odwiedzających. Są też uzdrowiska i malownicze miasteczka z kwitnącymi parkami. Wybierz się na pobyt wellness nad Balatonem i zafunduj sobie zasłużony odpoczynek.

Pobyty Wellness nad Balatonem - wypoczynek nad węgierskim morzem

Balaton nie przez przypadek zyskał miano Węgierskiego Morza. Dzięki powierzchni 592 km² naprawdę poczujesz się trochę jak na poziomie morza. Ze względu na swoją płytkość jezioro jest nadal nagrzane słońcem i przyjemnie ciepłe. Dlatego też jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje.

Dzieci będą się świetnie bawić na Balatonie jak w brodziku. Czekają tu jednak na nich inne atrakcje, takie jak pedały ze zjeżdżalnią, dęte zjeżdżalnie wodne czy kąciki dla dzieci oraz plac zabaw. Jeśli wybierasz się na wakacje z dziećmi, skorzystaj z pobyty z dziećmi gratis i zaoszczędź niemałą kwotę. Jednak możesz tu również cieszyć się wakacjami z drugą połówką, kiedy szczególnie docenisz prywatne jacuzzi lub sauny bezpośrednio w hotelu.

Wybrzeże wokół jeziora Balaton pełne jest malowniczych miasteczek, kurortów turystycznych i basenów. Można wybrać się na wycieczkę do kilku ciekawych miejsc. Na przykład możesz odwiedzić Hevíz spa lub Keszthely, gdzie będziesz cieszyć się wszechobecnym spokojem i dobrym samopoczuciem. Sportowców z kolei zachwyci 240-kilometrowa trasa rowerowa wiodąca wokół Balatonu. Węgierską kulturę możesz odkryć w Zamku Helikon lub w Ruinach Szigliget.