Wellness pobyty w Niskich Taurach

Niezapomniane widoki, masywne trawiaste i skaliste szczyty górskie oraz niezliczone, czyste jeziora. Niskie Taury oczarują Cię nie tylko piękną, czystą przyrodą, ale także różnorodnością możliwości rekreacji. Zimą i latem można tu spędzić fantastyczne, aktywne wakacje dokładnie według własnych życzeń. W tym celu wybierz pobyt wellness w Niskich Taurach i zafunduj sobie odpoczynek po sporcie.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Ponad 600 dwutysięczników, kilometry stoków i niezliczone górskie jeziora – austriacki klejnot przyrody Dolne Taury całkowicie Cię rozbroi. W miesiącach letnich i zimowych czeka na Ciebie urozmaicony wybór różnych atrakcji, więc każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Narciarstwo, turystyka piesza, pływanie, wycieczki rowerowe, spa i adrenalina – naprawdę niczego nie przegapisz podczas pobytu wellness w Niskich Taurach.

Sport i relaks – dlaczego warto wybrać się na pobyt wellness w Alpach Niskich?

Przyroda Niskich Taurów przyciąga turystów z daleka. Znajdziesz tu wiele szlaków pieszych i rowerowych, które prowadzą do najciekawszych miejsc. Wybierz się na przykład na najwyższą górę regionu – Hochgolling o wysokości 2863 metrów. Spośród innych szczytów zdecydowanie warto wspiąć się na Hochwildstelle (2747 m), Waldhorn (2702 m) lub Grosser Bösenstein (2448 m).

Podczas gdy latem można uprawiać turystykę alpejską, zimą, wraz z pierwszymi opadami śniegu, region ożywa dla wszystkich entuzjastów narciarstwa. Na wyciągnięcie ręki będziesz miał słynny teren narciarski Tauplitz z 40 kilometrami tras zjazdowych, Kreischberg lub Hochkar. Możesz spodziewać się nowoczesnych ośrodków narciarskich i doskonałych warunków do niezapomnianych chwil na stoku.

Po dniu spędzonym na wzgórzu czas na odpoczynek. Wybierz pobyt wellness w Niskich Taurach i zafunduj sobie tyle, ile potrzebujesz. Rozluźnij mięśnie w jacuzzi, rozciągnij się w [basen] lub uspokój umysł w [saunie fińskiej](https: //travelking.pl/sauna). Możesz też wybrać hotele połączone ze spa, na przykład w Bad Ischl lub Grimming.