Pobyty w Austrii dla dwóch osób

Że stoki narciarskie i wiedeńskie jarmarki bożonarodzeniowe znasz tylko z Austrii? Czas to zmienić! Poszerzaj swoje horyzonty razem z Travelking i wyrusz w austriackie góry przeplatane szlakami turystycznymi. Ciesz się głębokimi lasami, stromymi szczytami, czystymi jeziorami polodowcowymi i łaźniami termalnymi. A ponieważ najlepiej podróżować w parach, zabierz na przygodę partnera, członka rodziny lub inną pokrewną duszę.

Ładowanie ofert...

razem 39 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy


Niezależnie od tego, czy pragniesz idealnego wypoczynku w wodach termalnych z widokiem na piękną przyrodę, czy wolisz wspinać się na majestatyczne wzgórza podczas pieszych wędrówek, Austria jest dla Ciebie idealnym miejscem na wakacje. Na przykład przyjedź tutaj na romantyczny pobyt ze swoją drugą połówką i ciesz się wszystkimi urokami naszych południowych sąsiadów.

Po co jechać na wakacje do Austrii?

Szukasz idealnego miejsca na letnie wakacje, ale nie chcesz spędzić długo wyczekiwanego urlopu na zatłoczonych plażach i w upale? Wybierz się na wakacje letnie do Austrii i ciesz się przyjemnym odświeżeniem świeżego górskiego powietrza. Możesz także skusić się na wędrówkę między szczytami Alp lub Wysokie Taury, czyli kąpiel w jednym z wielu austriackich jezior z krystalicznie czystą wodą.

Zimowa idylla w Austrii ponownie charakteryzuje się spacerami w śnieżnym krajobrazie, narciarstwem biegowym, a zwłaszcza narciarstwo. Jednocześnie pomyśl o odpowiednim wypoczynku dla zmęczonych mięśni i umysłu oraz rozgrzej się w saunie lub jacuzzi. Wystarczy zarezerwować pobyt z wellness bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. A może bardziej pociągają Cię kąpiele termalne? W naszym artykule znajdziesz porady na temat najpopularniejszych uzdrowisk termalnych w całej Austrii.

I oczywiście nie możemy zapomnieć o słynnych jarmarkach bożonarodzeniowych w Wiedniu, które od dawna należą do najpiękniejszych w Europie. Jeśli więc kochasz niepowtarzalną atmosferę świąt Bożego Narodzenia, polecamy wybrać się do stolicy Austrii w listopadzie lub grudniu.