Pobyty w Czechach dla dwojga

Chcesz odkryć piękno gór, lśniących jezior i bajkowych zamków, ale bez długich podróży i barier językowych? Wybierz się na pobyt we dwoje do Czech z drugą połówką, przyjaciółką lub mamą.

Ładowanie ofert...

razem 480 oferty


Często wydaje nam się, że dobrze znamy naszą ojczyznę, ale czy tak jest naprawdę? Wybierz się w tym roku na wakacje we dwoje do Czech i odwiedź niektóre z 560 zamków, 250 parków wodnych, 70 wodospadów lub 25 skalnych miast. Czeskie atrakcje już na Ciebie czekają.

Czego możesz doświadczyć podczas pobytu w Czechach?

Nie trzeba jechać daleko, by spędzić fantastyczne wakacje. Możesz się nim cieszyć na przykład podczas pobytu w Czeskie góry. Tutejsze pasmo górskie oferuje nieskończoną ilość wycieczek, doskonale oznakowane trasy i komfortowe noclegi. Wybierz się np. na Karkonosze i zdobądź najwyższe czeskie szczyty. Na Szumawie czekają na Ciebie pachnące lasy i łąki, magiczne doliny i wyjątkowe torfowiska. A może pociąga Cię usiany skarbami architektury ludowej krajobraz Beskid? Zimą nie zapomnij zabrać na pobyt nart, z których możesz korzystać w wielu wspaniałych czeskich ośrodkach narciarskich.

Żywioły wodne zachwyci ilość wspaniałych aquaparków i światowej sławy spa z wodą termalną. Wszystkie miasta tzw. czeskiego trójkąta uzdrowiskowego - Karlowe Wary, Mariańskie Łaźnie i [Frantiszkowe gwarantują wspaniały pobyt Spa] (https://travelking.pl/frantiszkowe-laznie). Możesz jednak cieszyć się przyjemnym wypoczynkiem, nawet jeśli nie wybierasz się do strefy spa. Wystarczy, że wybierzesz pobyt z dostępem do centrum wellness i możesz zafundować sobie zasłużony relaks dla ciała i myśl bezpośrednio w hotelu po podróży.

Chciałbyś pojechać na wakacje do Czech, ale nie wiesz gdzie? Przeczytaj nasz artykuł 10 najlepszych miejsc w Czechach na wakacje w tym roku i zainspiruj się.