Pobyty w Luhačovicach z obiadokolacją

Pobyt wellness w Luhačovicach oprócz wdychania Vincentki i spaceru po kolumnadzie uzdrowiskowej obejmuje również zbilansowaną dietę. Zafunduj sobie to bezpośrednio w miejscu zakwaterowania i zarezerwuj wakacje w Luhačovicach z niepełnym wyżywieniem.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Miasto Luhačovice leży w pięknej dolinie rzeczki Šťávnica i jest otoczone zalesionymi wzgórzami należącymi do CHKO Białe Karpaty. Jest to jedno z nielicznych czeskich uzdrowisk na Morawach. Jednak z pewnością nie ustępują one bardziej znanym uzdrowiskom na zachodzie. Oprócz doskonałych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, można tu także skorzystać ze spacerów po zabytkach i kolumnadach. Których z pewnością nie można przegapić? Czytaj!

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Luhačovicach?

Każdy poranek zaczynaj od obfitego śniadania, które doda Ci energii na cały dzień. W ramach niepełnego wyżywienia zjesz również kolację w hotelu, dzięki czemu możesz prawie zapomnieć o jedzeniu. W ciągu dnia można spróbować jednej z wielu znakomitych restauracji w Luhačovicach lub zafundować sobie deser w kawiarni.

Jeśli chcesz zwiedzić zabytki, udaj się do kolumnady zaczynającej się przy domu Jurkovicia i skosztuj tutaj źródła Vincentki. Zajrzyj do Altany Muzycznej w domu zdrojowym, a przy odrobinie szczęścia trafisz na ciekawy koncert. Wzdłuż budynków noszących typowy podpis architekta Dušana Jurkoviča przejdź do Luhačovice zamek z pięknym parkiem. A my wymieniliśmy tylko część fascynujących miejscowych atrakcji!

Miłośnikom relaksu polecamy pobyt z wellness, podczas którego odprężysz się w basenie relaksacyjnym, w jacuzzi lub w sauna - i całkowicie nieograniczona.