Pobyty weekendowe dla kobiet

Czas na porządną damską przejażdżkę! Zostaw wszystkie codzienne obowiązki w domu i wybierz się na kobiecy weekend z przyjaciółką lub mamą.

Ładowanie ofert...

razem 708 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Najwyższy czas na kobiecą jazdę!

Od poniedziałku do piątku nie wiesz gdzie skoczyć najpierw, więc czujesz, że potrzebuje trochę odpoczynku? Wszystkie obowiązki dnia codziennego zostaw w domu z partnerem i dziećmi. Zabierz mamę, przyjaciółkę lub koleżankę na weekendowy wypad dla kobiet. czeka na Ciebie zasłużony odpoczynek, świetne jedzenie a przede wszystkim możliwość poświęcenia się tylko sobie.

Gdzie na kobiecy weekend?

Na porządnej damskiej przejażdżce nie może zabraknąć wina, dlatego na tę okazję polecamy winiarskie pobyty. Zobaczysz, że w końcu omówisz wszystko, co ważne przy kieliszku (lub butelce) dobrego wina.

pobyty z pełnym wyżywieniem to świetny wybór, zwłaszcza jeśli gotowanie spoczywa na Twoich barkach w domu. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o jedzenie, będziesz delektował się smakołykami i będziesz miał wystarczająco dużo energii na wszystko, co razem z towarzyszem podróży zrobicie.

Jeśli oboje chcecie głównie odpocząć, szukajcie pobyty wellness. Przekonasz się, że pobyt w basenie, saunie czy jacuzzi działa jak balsam na duszę!