Pobyty weekendowe z dziećmi

Wybierz się na weekendowy pobyt z dziećmi i ciesz się w pełni czasem spędzonym na wycieczkach, zabawie i niezapomnianych przeżyciach. Oferujemy wiele lokalizacji z doskonałymi udogodnieniami i różnymi opcjami na najlepsze rodzinne wakacje.

Ładowanie ofert...

razem 839 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Ty i Twoje dzieci zasługujecie na chwilę wytchnienia od codzienności! Wybierzcie się razem na weekend w miejsca, które zainteresują Ciebie i Twoje dzieci. Twoje dzieci będą wtedy entuzjastycznie opowiadać wszystkim swoim przyjaciołom o wspólnych doświadczeniach w poniedziałek w szkole.

Gdzie na weekend z dziećmi?

Jeśli chcesz zaszczepić w swoich dzieciach miłość do przyrody, wybierz się na weekend w czeskie góry. Nasze pasmo górskie oferuje wspaniałe udogodnienia nawet dla najmłodszych, a dzięki niższemu położeniu są łatwo dostępne dla rodzin z dziećmi. Wiele ścieżek edukacyjnych i dziecięcych szlaków turystycznych poprowadzi Cię przez piękno czeskich gór. Bez problemu można więc wybrać się na wycieczkę w atrakcyjne miejsca z wózkiem lub najmniejszymi dziećmi. Niesamowitym miejscem na spędzenie weekendu z dziećmi są Karkonosze Špindlerův Mlýn. Znajdziecie tu np. tor bobslejowy, muzeum Lego czy aquapark, a okolice możecie zwiedzać na ścieżkach edukacyjnych dla dzieci. Południowo-czeska zapora Lipno otoczona piękną szwumawską przyrodą jest również bardzo popularna wśród rodzin z dziećmi. Latem Ty i Twoje dzieci będziecie mogli popływać na pięknych plażach Lipna, a zimą pojeździć na nartach w ośrodku narciarskim Lipno. A piękne widoki można podziwiać przez cały rok ze Szlaku w Koronach Lipna.

Oczywiście Praga oferuje również nieograniczone możliwości zabawy i rozrywki dla dzieci. Tylko od Ciebie zależy, czy oprowadzisz swoich małych turystów po zabytkach, czy wolisz zoo, parki rozrywki czy ciekawe muzea.

Jeśli geny podróżnicze są przekazywane w Twojej rodzinie i ciągnie cię prosto za granicę na rodzinne wakacje, polecamy Wiedeń. Stolica Austrii oferuje tak wiele atrakcyjnych opcji, że nie będziesz wiedział, co zrobić najpierw: park rozrywki Prátr z gigantycznym diabelskim młynem, piękne zoo Schönbrunn czy znane na całym świecie muzeum historii naturalnej. Ponadto Wiedeń słynie z wielu parków i świetnie wyposażonych placów zabaw.