Romantyczny weekend we dwoje

Nadszedł czas, abyś ty i twoja druga połówka mieli trochę czasu dla siebie! Wybierzcie się razem na romantyczny weekend i wspólnie przeżyjcie niezapomniane chwile.

Ładowanie ofert...

razem 651 oferty


Czy czujesz, że rzadko widujesz swojego partnera w dni powszednie? Nadrób to i wybierz się na niezapomniany romantyczny weekend, podczas którego będziecie cieszyć się wspaniałymi przeżyciami i co najważniejsze sobą.

Gdzie na romantyczny weekend?

Zakochane pary lubią wracać do Karlowe Wary na dłużej. Przyjemna atmosfera uzdrowiska, piękne kolumnady i mnóstwo malowniczych zakątków tworzą idealną oprawę na weekend pełen miłości. Kolejnym urokliwym miejscem jest oczywiście Praga, której romantyczne uliczki odwiedzają pary z całego świata. Jeśli chcesz zabrać ukochaną osobę za granicę, polecamy odwiedzenie polskiego Krakowa, którego malownicza starówka z wieloma znakomitymi restauracjami i kawiarniami zniewoli każdego.

Jeśli chcesz podczas wspólnie spędzonego czasu poczuć się jak w bajce, wybierz z menu pobyty na zamku, gdzie dbać jak o watę. Jeśli Ty i Twoja druga połówka jesteście miłośnikami relaksu, pobyt z nieograniczonym wellness będzie właściwym wyborem, gdzie zrelaksujecie się do głębi serca treść.