Wellness pobyty w Liptowie

Idealne połączenie aktywnego i relaksującego wypoczynku. To czeka na Ciebie na słowackim Liptowie, gdzie znajdziesz uzdrowiska, baseny termalne i piękną przyrodę, która zachęca do wędrówek, jazdy na rowerze i jazdy na nartach. Wybierz jeden z pobytów wellness na Liptowie i ciesz się wymarzonymi wakacjami dokładnie według swoich życzeń.

Ładowanie ofert...

razem 14 oferty


Słowacki region Liptov rozciąga się w cudownym górskim otoczeniu pod szczytami Wysokich i Niskich Tatr. Turyści przyjeżdżają tu dla rekreacji, sportu i wypoczynku w słynnych termach. Dla miłośników wodnej zabawy Liptów to raj. Tutaj znajdziesz największy słowacki park wodny Tatralandia lub termalny Bešeňová. Wybierz pobyt wellness na Liptowie i ciesz się urozmaiconymi wakacjami pełnymi wrażeń.

Liptov – górski raj pełen term

Wybierz się na Liptów na relaksujące i aktywne wakacje. Zapraszamy na basen termalny z zjeżdżalniami, zjeżdżalniami wodnymi, atrakcjami wodnymi i światem saun. Można tu przyjechać o każdej porze roku dla wrażeń i relaksu. Pozwól, aby Twój stres rozpłynął się w jacuzzi, a zmartwienia wyparowały w saunie lub zafunduj sobie relaks w basenie. Latem znajdziesz tu kąpieliska, a zimą mnóstwo świetnych ośrodków narciarskich.

Przypadną tu do gustu całe rodziny, aktywni sportowcy czy miłośnicy gór. Piękna przyroda Liptowskiego zawładnie Twoim sercem i będziesz chciał tu wracać. Znajdziesz tu wiele tras pieszych i rowerowych ze wspaniałymi widokami na okolicę. Ciekawym przeżyciem może być również wizyta w jednej z tajemniczych jaskiń, np. Demianowska Jaskinia Lodowa. Nie można przegapić słynnej tamy Liptovská Mara.

Po wycieczkach w góry lub całodniowej jeździe na nartach z pewnością docenisz porządny masaż, więc wybierz spośród osobiście zweryfikowanych pobytów, aby być pewnym najwyższej jakości usług Twojego hotelu. Dobre jedzenie to nieodłączny element udanych wakacji. Do wyboru pakiety z obiadokolacją, pełne wyżywienie lub śniadanie.