Wellness pobyty w Parku Narodowym Triglav

Wybierz się na wakacje do Parku Narodowego Triglav i przeżyj wyjątkowe wrażenia na łonie słoweńskiej przyrody. W końcu co może być piękniejszego niż relaks w strefie wellness z widokiem na zapierającą dech w piersiach naturalną scenerię? Dzięki pobytowi wellness w Triglavskim Parku Narodowym masz tę idealną atmosferę w zasięgu ręki.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt w Hotelu Jezero ****. Hotel był świetną bazą wypadową do zwiedzania pięknych słoweńskich krajobrazów, personel był niezwykle pomocny, a obsługa wystarczająca. Chociaż nie jest to nowoczesne zakwaterowanie z doświadczalną gastronomią, hotel ma swój urok i oferuje uczciwą obsługę oraz tradycyjną smaczną i bogatą kuchnię. Jego największą zaletą jest zdecydowanie lokalizacja tuż przy jednym z najpiękniejszych słoweńskich jezior. Bardzo miło wspominamy to miejsce i już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty.”

Dita Martinková
Dita Martinková
Zespół marketingowy


Słowenia słynie z dzikiej przyrody, a perłą tego kraju jest Park Narodowy Triglav. Niezliczone lśniące wodospady, piękne jeziora z czystą wodą, głębokie lasy i rozległe równiny zapewnią Ci zajęcie na wiele dni. Po obcowaniu z dziką słoweńską przyrodą można także zażyć luksusowego wypoczynku w wellness, często z widokiem na piękną okolicę.

Park Narodowy Triglav: doskonały relaks dla ciała i umysłu

Bogata słoweńska przyroda oczaruje zwłaszcza miłośników krótszych i dłuższych spacerów. Możesz wybrać się na przykład nad Jezioro Bohinj, największe naturalne jezioro w Słowenii lub do pobliskich Wodospadów Savica. Przejdź przez piękny wąwóz Vintgar i podejdź do prawie 16m wodospadu Sum.

Oprócz atrakcji przyrodniczych możesz także zachwycić się odrobiną historii, odwiedzając średniowieczny zamek w Bled, który góruje nad legendarnym polodowcowym Jezioro Bled ze 130-metrowej skały. Dla miłośników sportu są ośrodki narciarskie, na przykład Ośrodek narciarski Vogel z 22 trasami zjazdowymi oraz różne sporty adrenalinowe, takie jak paralotniarstwo, wspinaczka skałkowa lub spływ rzeką.

Po całej tej aktywności możesz porządnie odpocząć w basenie, jacuzzi lub saunie . Wystarczy wybrać jeden z pobytów hotelowych z własną strefą wellness. Możesz także wybrać się do miasta Bled**, które ma długą tradycję uzdrowiskową sięgającą XIX wieku i posiada kilka źródeł termalnych.