Pobyty w uzdrowisku termalnym Malá Bielica

Wybierz się na relaks w leczniczej wodzie z termalnego źródła mineralnego i relaksujące wędrówki po Małych Bielicach. W tej spokojnej części Partizánský na Słowacji znajdziesz kąpielisko termalne, doskonałe zakwaterowanie, smakołyki i ciekawe możliwości wycieczek.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Masz ochotę na relaks w termach, ale ruchliwe miasta uzdrowiskowe, takie jak Karlowe Wary czy Pieszczany, nie przemawiają do Ciebie? Udaj się do spokoju i relaksu w Małych Bielicach u podnóża rezerwatu przyrody Ponitrije na Słowacji i ciesz się czasem spędzonym w basenach z leczniczą wodą termalną, odnowy biologicznej i wędrówkami po pobliskich pięknościach przyrody.

Czego doświadczysz w Małych Bielicach?

Lázeňske Malé Bielice to spokojne przedmieście miasta Partizánske na Słowacji. Najbliższymi celami wycieczek będą miasta Bojnice (30 km) znane głównie z bajkowego zamku oraz Trenczyn i Pieszczany oddalone o około 50 km. Dzięki pięknej przyrodzie obszaru chronionego Ponitrije, który znajduje się w pobliżu miejscowości Partizánské, a także dzięki doskonałym łaźniom termalnym, prawdopodobnie nie będziesz chciał opuszczać miasta.

Największą atrakcją Małych Bielic jest zdecydowanie termalne kąpielisko, z którym hotel pierwszej klasy jest bezpośrednio podłączony. Na miłośników odpowiedniego relaksu czeka centrum wellness z łaźnią turecką oraz światem saun. Oczywiście są dwa relaksujące kryte baseny z wodą leczniczą, która ma korzystny wpływ na układ ruchu, układ nerwowy, a także sprzyja regeneracji organizmu. Zaplecze spa uzupełnia basen i park wodny z 4 odkrytymi basenami. W miesiącach letnich można bawić się z całą rodziną na zjeżdżalniach i zjeżdżalniach. Uzupełnieniem kompleksu uzdrowiskowo-wypoczynkowego jest promenada przechodząca przez przyjemny park.