Pobyty w Velký Meder z obiadokolacją

Czy chcesz cieszyć się relaksem w leczniczej wodzie termalnej i pięknej przyrody na wakacjach? Następnie wybierz się na pobyt do Velký Meder i odkryj najsłynniejsze uzdrowisko na południu Słowacji. Pyszne wyżywienie w hotelu zapewni wystarczającą ilość energii na wędrówki i relaks.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Uzdrowisko Velký Meder na południu Słowacji to świetny wybór dla seniorów, rodzin z dziećmi i zakochanych par. Na każdego czeka tu przyjemna atmosfera, zabawa i relaks na kąpielisku termalnym oraz atrakcyjne miejsca wycieczek w okolicy. Oczywiście wakacje pełne uzdrowiskowego relaksu i wspaniałych wrażeń nie mogą obyć się bez doskonałego jedzenia, dlatego polecamy jeden z pobytów w Velký Meder z obiadokolacją. Nie będziesz musiał martwić się o śniadania i kolacje, a na zbieranie niezapomnianych wrażeń zawsze będziesz miał cały dzień.

Velký Meder – termalny raj na południu Słowacji

Największą atrakcją Velké Meder jest niewątpliwie kąpielisko termalne z parkiem wodnym Thermal Corvinus. Tutejsze baseny wypełnione są wodą z najcieplejszego źródła termalnego na Słowacji. Dzięki unikalnemu składowi ta woda mineralna ma dobroczynny wpływ na układ ruchu, kręgosłup i mięśnie. Seniorzy i miłośnicy relaksu będą mogli cieszyć się niezakłóconym relaksem w wodzie termalnej lub w świecie saun. Rodziny z dziećmi z kolei bawią się na zjeżdżalniach lub podczas programu z animatorami.

Relaksu można jednak również dokonać bezpośrednio w hotelu lub pensjonacie. Wystarczy zarezerwować pobyt z dostępem do wellness. Wanna z hydromasażem, basen lub sauna będą wtedy dostępne bezpośrednio w Twoim hotelu.