Wakacje w Lipnie z dziećmi

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na wakacje z dziećmi w Czechach? Jedź do Lipna! Zalew Szumawski oferuje niezliczone atrakcyjne możliwości spędzania czasu i wycieczek dla młodych i starszych o każdej porze roku. Będziesz cieszyć się wycieczkami na łonie natury, sportem i mnóstwem zabawy.

Ładowanie ofert...

razem 9 oferty


Południowo-czeski zbiornik wodny Lipno jest bardzo popularnym miejscem na rodzinne wakacje. I nic dziwnego. Ogromny zbiornik wodny otoczony malowniczymi szczytami Szumawy ma wiele do zaoferowania gościom w każdym wieku.

Piękno Szumawy można odkrywać razem z dziećmi podczas spacerów wokół zapory lub podczas wycieczek po ścieżkach edukacyjnych. W pobliżu znajduje się świetne miejsce na jednodniową wycieczkę Czeski Krumlow. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu, Twoje możliwości w Lipnie będą naprawdę zróżnicowane. Latem wiele wspaniałych plaż zaprasza do pływania, a zimą można jeździć na nartach na stokach tutejszych ośrodków narciarskich. Przez cały rok można podziwiać widoki ze Ścieżki w koronach drzew Lipna, a przy złej pogodzie dzieci mogą poskakać w popularnym Hopsárium.