Wellness pobyty w Bojnicach

Niewiele miejsc łączy w sobie piękną przyrodę, ciekawą kulturę i uzdrowiska. Słowackie Bojnice mają jednak to wszystko i zachwycą nawet najbardziej wymagających podróżników. Znajdziesz tu piękny romantyczny zamek, najstarsze zoo na Słowacji i wspaniałe trasy rowerowe w okolicy. Miłym bonusem dla Ciebie będzie pobyt wellness w Bojnicach, dzięki któremu możesz zrelaksować się w jacuzzi lub saunie. Spędzisz tu bajeczny czas!

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty


Bojnice zasłynęły z pięknego romantycznego zamku, który przyciąga rzesze turystów. Znacie go z bajek, na przykład z tej o szaleńczo smutnej księżniczce. Jednak piękna architektura i otoczenie tego kultowego zamku wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Przyjemne otoczenie miasta uzdrowiskowego Bojnice przyniesie spokój i sprawi, że będziesz cieszyć się naprawdę wyjątkowymi wakacjami. Dzięki pobytowi wellness możesz też zrelaksować się w jacuzzi lub basenie.

Bajkowy pobyt wellness w Bojnicach pod wieżą romantycznego zamku

Zostań na chwilę uzdrowicielem i odkryj słowackie Bojnice. Pobyty wellness zapewnią Ci wszystko, czego oczekujesz od doskonałych wakacji. Relaks w jacuzzi lub saunie można przeplatać spacerami wzdłuż kolumnady lub wycieczki na malowniczą przyrodę w okolicy. Możesz także zrelaksować się w hotelowym basenie, latem na świeżym powietrzu, a zimą w pomieszczeniu. Możesz docenić Nieograniczone wellness o każdej porze roku.

Pobyt uzdrowiskowy w Bojnicach jest idealny dla wszystkich pokoleń. To idealne miejsce do cumowania z całą rodziną. Różnorodne wydarzenia kulturalne, najstarsze zoo na Słowacji lub parada drapieżników zachwycą zarówno młodych, jak i starszych. Na pewno nie czeka tu na Ciebie nuda. Zainteresuje Cię także Dom Iluzji czy Muzeum Pradziejów. Nie zapomnij skorzystać z oferty pobyt z dziećmi za darmo i oszczędź znaczną kwotę.

Zakochane pary mogą zrelaksować się w prywatnej wannie z hydromasażem i wybrać się na wycieczkę krajoznawczą. Jednak Bojnice z entuzjazmem przyjmą również seniorów, którzy nabiorą nowych sił. Mogą zrelaksować się w przytulnych kawiarenkach lub parkach zdrojowych. W okolicy jest również wiele możliwości dla sportowców, którzy mogą korzystać z szlaków pieszych lub rowerowych w pięknej przyrodzie.