Wellness pobyty w Kudowa Zdrój

Jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce – Kudowa-Zdrój. Podczas pobytu wellness w Kudowie-Zdroju można wybrać się na spacer po cudownym parku zdrojowym lub na łonie natury na pograniczu Gór Stołowych i Orlickich. Wypróbujesz również lecznicze działanie 9 źródeł wód mineralnych wykorzystywanych do leczniczych kuracji pitnych i kąpieli. Wybierając hotel z własnym centrum odnowy biologicznej, dosłownie kilka kroków dzieli Cię od pokoju, by zapewnić sobie niezakłócony relaks!

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Pobyty wellness w Polsce

Większość podróżnych udaje się do polskich miast w poszukiwaniu zabytków lub w góry w poszukiwaniu piękna przyrody. Jedno i drugie to gwarancja udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń, ale Polska oferuje swoim przyjezdnym znacznie więcej. Polskie uzdrowiska wciąż nie cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników relaksu, a szkoda. Są to zazwyczaj malownicze miejscowości z przyjemną atmosferą, długą tradycją uzdrowiskową i usługami na najwyższym poziomie. Tutejsze źródła termalne są bogate w minerały i inne dobroczynne pierwiastki, a ich działanie lecznicze jest zdecydowanie warte spróbowania.

Jedź do Kudowa Zdrój odpocząć

Malownicze uzdrowisko Kudowa Zdrój położone jest u podnóża Gór Stołowych i Orlickich, więc czeka na Ciebie relaksujący wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Z ponad 600-letnią tradycją jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Sercem miasta jest park zdrojowy u podnóża Góry Parkowej. W centrum parku stoi piękny pawilon ze źródłami leczniczymi z 1853 roku. Tutaj można spróbować 9 źródeł mineralnych, które służą do kuracji pitnych i kąpieli. Czeskich miłośników uzdrowiskowego relaksu ucieszy również fakt, że Kudowa Zdrój jest oddalona od granicy o zaledwie 5 km.

Aby w pełni wykorzystać relaksujący pobyt w Polsce, wybierz jeden z hoteli z własnym centrum odnowy biologicznej. Niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje mniej, czy bardziej aktywnie, z pewnością docenisz fakt, że z pokoju hotelowego dzieli Cię tylko kilka kroków od sauny, jacuzzi czy basenu.