Wellness pobyty w Ostřihomi

Zrelaksuj się nad Dunajem w cieniu monumentalnej bazyliki. Tak można nazwać pobyty wellness w Esztergom, historycznym węgierskim mieście położonym tuż przy granicy ze Słowacją. Udaj się tutaj nie tylko po basen termalny, ale także po historię. Który z pobytów podbił Twoje serce?

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Chociaż Ostřihom jest historycznym miastem znanym z imponującej Bazyliki Najświętszej Marii Panny i św. Wojciecha, oferuje również zabytki kultury i jedne z najnowocześniejszych i najbardziej stylowych łaźni termalnych na całych Węgrzech. Przyjedź tutaj, aby odkryć i zrelaksować się podczas pobytu wellness w Ostřihom.

Dlaczego warto wybrać się na pobyt wellness w Ostřihom?

Ostrzyhom oferuje niezliczone możliwości zarówno wypoczynku, jak i rozrywki. Miejscowe uzdrowisko termalne Aquasziget należy do najnowocześniejszych kompleksów uzdrowiskowych na Węgrzech. Tutaj znajdziesz 10 basenów zewnętrznych i wewnętrznych nasyconych leczniczą wodą termalną. Nieograniczone wellness z pewnością zadowoli każdego, kto jest zmęczony codziennymi troskami i potrzebuje odpoczynku.

Tutaj na pewno nie będziesz się nudzić. Zaskoczą Cię dysze masujące, zabawią Cię zjeżdżalnie wodne o długości do 60 metrów i zachwycą Cię strefa relaksu. Jacuzzi i sauna pomogą Ci się zrelaksować i letni odkryty basen po raz kolejny spełni Państwa oczekiwania dotyczące idealnego wypoczynku nad wodą. Jeśli podróżujesz z dziećmi, wybierz pobyt z dziećmi za darmo i pozwól im wygrać w kąciku dla dzieci**.

W wolnym czasie wybierz się na wędrówkę na Wzgórze Zamkowe, gdzie stoi słynna Bazylika Marii Panny i św. Audrey oraz Zamek Królewski. Możesz wybrać się na wycieczkę lub podziwiać widok na Dunaj i sąsiednie słowackie Štúrovo. Jeśli masz na to ochotę, możesz wybrać się na przyjemny spacer przez most na Słowację. Zatrzymaj się także nad Dunajem lub przejdź się po zabytkowym centrum miasta z posągiem kompozytora Franciszka Liszta.