Wellness pobyty w Wiedniu

Wybierz się na wakacje do Wiednia, miasta bogatego w historię, architekturę i kulturę. Niezależnie od tego, czy planujesz romantyczny weekend we dwoje, czy rodzinne wakacje, z pewnością spodoba ci się relaks w wysokiej jakości wellness. Z pewnością wybierzesz z oferty pobytów wellness w tej europejskiej metropolii.

Ładowanie ofert...

razem 0 oferty


Wiedeń to tętniąca życiem metropolia z bogatym życiem kulturalnym, dziedzictwem historycznym i artystycznym oraz wieloma innymi pięknościami, które nie pozostawią Cię obojętnym. Tutaj na wakacjach możesz cieszyć się bogatą gastronomią, wellness, sztuką i zabytkami, krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wellness, zabytki i doznania gastronomiczne - w zasięgu ręki w Wiedniu

Wybierasz się do Wiednia na zwiedzanie? Nie przegap Pałacu Schönbrunn i jego wspaniałych ogrodów, szklarni i ZOO. Zobacz katedrę na Stephansplatz lub Zamek Hofburg, dawną siedzibę austriackich monarchów. Warto zobaczyć także barokowy Michaelerplatz czy Wiedeński Ratusz. Dla wielbicieli bardziej nowoczesnych zabytków kultury jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej lub Muzeum Leopolda.

Planujesz wakacje z dziećmi? W takim razie musisz znaleźć czas na wizytę w Park Rozrywki Práter, gdzie możesz nie tylko jeździć na legendarnym Giant Wheel, ale także na kolejce górskiej, karuzelach i innych atrakcjach. Dzieciom i dorosłym z pewnością spodoba się wizyta w Therme Wien z 26 basenami i strefą saun. Sauna lub jacuzzi ale możesz mieć znacznie bliżej, po prostu zarezerwuj jeden z przebywa w hotelu z własnym centrum odnowy biologicznej.

Czego jeszcze możesz doświadczyć w Wiedniu? Koniecznie spróbujcie ciasta Sachera i prawdziwej kawy po wiedeńsku. Wielbiciele dań mięsnych z pewnością nie pogardzą porządnym stekiem, wszak na wakacjach kalorie się nie liczą. Zimą główną atrakcją są kiermasze bożonarodzeniowe, które odbywają się na kilku placach, gdzie można skosztować gorącego ponczu i świeżo upieczonych pyszności.