Pobyty na Wysoczynie z dziećmi

Położona w samym sercu Czech pagórkowata Wysoczyna przyciąga turystów piękną przyrodą i zabytkami historycznymi, w tym trzema miastami na liście UNESCO. Wybierz się z dziećmi na wakacje w Wyżyny i wspólnie odkrywajcie piękno tego wyjątkowego regionu.

Ładowanie ofert...

razem 26 oferty


Wysoczyna rozciąga się na falistych grzbietach Wyżyny Czesko-Morawskiej w samym sercu Czech. Urzeka bogactwem przyrody, czystym środowiskiem i licznymi zabytkami. Na Wysoczynie można nawet znaleźć trzy obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: kościół pielgrzymkowy św. Jana Nepomucena na Zielonej Górze, wspaniałe miasto Telč z rynkiem z renesansowymi domami i Třebíč z dzielnicą żydowską i Bazyliką św. Prokopiusz. Vysočina jest również pełna miejsc i atrakcji, które przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym gościom. Jedź na wakacje w Highlands z dziećmi i ciesz się wspaniałymi wakacjami rodzinnymi.

Gdzie na wakacje na Wysoczynie z dziećmi?

W wielu hotelach nie tylko chętnie przyjmują małych gości i mają dla nich najlepsze udogodnienia, ale także zapewniają pobyty z dzieckiem za darmo. Zaoszczędzone pieniądze z pewnością przydadzą się do urozmaicenia wakacji.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do jednego z pięknych miast na Wysoczynie, czy wolisz przyrodę, polecamy wybór między pobytami z obiadokolacją. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o zapewnienie śniadań i obiadokolacji, a przez cały dzień będziesz mógł pokazywać dzieciom piękno Wyżyn!