Pobyty w Pradze dla dwojga

Praga przyciąga turystów z kraju i zagranicy swoimi starożytnymi zabytkami i nieskończonymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Wybierz się do Pragi na romantyczny wyjazd z partnerem, na zakupy z przyjaciółką, a może do teatru z mamą, a przekonasz się, że czeska metropolia Cię nie zawiedzie.

Ładowanie ofert...

razem 30 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania w hotelu NH Collection Prague ****. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, więc mogliśmy łatwo dostać się tam, gdzie chcieliśmy. Personel był zawsze przyjazny, pomocny i uśmiechnięty. Pokój był wystarczająco duży, a największe wrażenie zrobiła na nas piękna łazienka z prysznicem. Na śniadanie był duży wybór ciastek, płatków śniadaniowych, owoców i warzyw. Najbardziej podobał nam się gorący bufet, który obejmował kiełbaski, jajecznicę i smażony bekon. Rarytasem i dumą tego hotelu jest kolejka linowa, która zabiera Cię do hotelu z niższego hotelu partnerskiego. Hotel słusznie zasługuje na 1 od nas i chętnie wrócimy ponownie!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Będziesz cieszyć się pobytem w stolicy Czech wszystkimi zmysłami! Wybierz się na wycieczkę do wyjątkowych zabytków, do muzeum lub teatru i zjedz posiłek w renomowanych restauracjach. Przekonasz się, że jeśli pojedziecie na pobyt we dwoje, radość ze wspólnych przeżyć podwoi się!

Gdzie się zatrzymać w Pradze?

Wybierasz się ze swoim partnerem do Pragi na romantyczny pobyt i chcesz zafundować sobie coś wyjątkowego? W takim razie wybierz z naszej szerokiej oferty luksusowych pobytów i będziesz mieć pewność, że zaopiekujesz się sobą jak ulał. Jeśli nie możesz się doczekać, aby zobaczyć na własne oczy najsłynniejsze zabytki, z pewnością przyda się relaks w hotelowym wellness po wielu kilometrów. Jeśli wybieracie się do Pragi samochodem, z pewnością docenicie bezpłatny parking przy hotelu.