Pobyty w czeskich Karkonoszach z dziećmi

Najwyższe czeskie góry to raj nie tylko dla turystów, ale także dla rodzin z dziećmi. Na małych gości czekają tu wesołe miasteczka, ścieżki edukacyjne, tory bobslejowe i niezliczona ilość innych ciekawych atrakcji przy każdej pogodzie. Wybierzcie się z dziećmi w Karkonosze i spędźcie wspaniałe rodzinne wakacje.

Ładowanie ofert...

razem 51 oferty


W Karkonoszach można się bawić z dziećmi latem, zimą i w deszczu

Najwyższe czeskie pasmo górskie jest jednocześnie najczęściej odwiedzanym w Czechach. Jest szczególnie popularny wśród rodzin z dziećmi. I nie ma się czemu dziwić – oprócz pięknej przyrody na każdym kroku czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych gości. Jeśli więc od najmłodszych lat chcesz pielęgnować w swoich dzieciach miłość do przyrody, wybierz się z nimi na pobyt w Karkonosze.

Gdzie na wakacje w Karkonosze z dziećmi?

Jednym z najpopularniejszych miejsc na rodzinne wakacje w całych Czechach jest Špindlerův Mlýn. To górskie miasteczko oferuje szeroki wachlarz możliwości spędzania czasu z dziećmi przez cały rok. Wokół Szpindlerowego Młyna jest kilka bajkowych ścieżek edukacyjnych, a w samym mieście znajdziesz np. aquapark, tor bobslejowy czy muzeum Lego. Kolejka linowa zabierze Cię na szczyt góry Medvědín, która zimą zabiera miłośników sportów zimowych na stoki. Krótko mówiąc, nie grozi tu nuda w każdą pogodę!

Inną świetną opcją jest Pec pod Sněžkou. Oprócz pięknej przyrody i wielu atrakcyjnych szlaków turystycznych o każdym stopniu trudności, można wjechać kolejką linową z Peca na najwyższą czeską górę Śnieżkę. Z pewnością będzie to przeżycie dla dzieci, o którym z entuzjazmem będą opowiadać znajomym. Relax Park oferuje świetną rozrywkę dla małych i dużych gości z torem bobslejowym o długości 700 m, parkiem linowym, placem zabaw dla dzieci, dmuchanym zamkiem, bungee trampoliną i innymi atrakcjami.

A po polskiej stronie Karkonoszy czeka na Ciebie Polskie Karkonosze kolejne idealne miejsce na wakacje z dziećmi. Ośrodek Szklarska Poręba oferuje doskonałe udogodnienia dla małych gości, na przykład dwa wspaniałe wodospady, park rozrywki, park wspinaczkowy i las pełen dinozaurów.