Weekendowe pobyty w Pradze

Czeska metropolia przyciąga krajowych i zagranicznych gości wyjątkowymi zabytkami, przeżyciami kulturalnymi, doskonałymi restauracjami i wspaniałymi możliwościami robienia zakupów. Ciesz się weekendem w Pradze dokładnie według Twoich życzeń.

Ładowanie ofert...

razem 16 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania w hotelu NH Collection Prague ****. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, więc mogliśmy łatwo dostać się tam, gdzie chcieliśmy. Personel był zawsze przyjazny, pomocny i uśmiechnięty. Pokój był wystarczająco duży, a największe wrażenie zrobiła na nas piękna łazienka z prysznicem. Na śniadanie był duży wybór ciastek, płatków śniadaniowych, owoców i warzyw. Najbardziej podobał nam się gorący bufet, który obejmował kiełbaski, jajecznicę i smażony bekon. Rarytasem i dumą tego hotelu jest kolejka linowa, która zabiera Cię do hotelu z niższego hotelu partnerskiego. Hotel słusznie zasługuje na 1 od nas i chętnie wrócimy ponownie!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Czeska metropolia ma coś do zaoferowania każdemu. Malownicze centrum z wąskimi uliczkami i zabytkami światowej sławy, wieloma słynnymi teatrami, galeriami i muzeami, mnóstwem restauracji wszystkich kuchni świata i wspaniałymi możliwościami robienia zakupów. Wybierz się na weekend do Pragi i skorzystaj z jej nieskończonych możliwości.

Ze swoimi zakamarkami i mnóstwem parków i zieleni Praga jest idealnym miejscem na romantyczny pobyt. W ciągu dnia możesz odkrywać piękno stolicy lub wybrać się na kulturalne doświadczenia. Następnie możesz uzupełnić energię w słynnych restauracjach.

W porównaniu z innymi światowymi stolicami Praga jest stosunkowo niewielka, więc odległości między zabytkami nie są duże i wszędzie można łatwo dojechać komunikacją miejską. Mimo to prawdopodobnie będziesz zmęczony po całym dniu zwiedzania. Wieczorem z pewnością przyda się możliwość niczym niezakłóconego wypoczynku w wellness. Następnego dnia obudzisz się odrodzony i podekscytowany odkrywaniem innych magicznych miejsc w Pradze.

Podobnie jak w innych dużych miastach, ruch uliczny w Pradze jest duży, a miejsc parkingowych jest mało. Jeśli więc wybierasz się do metropolii samochodem, z pewnością docenisz, jeśli bezpłatny parking jest częścią pakietu.